Wpis z mikrobloga

Kiedy jest się kobietą to narzekanie na brak bolca to zwykłe błaganie o atencję. Nie jest możliwym posiadać cipę i nie posiadać bolca nie ze swojej woli. Taka różowa wystarczy, że rozłożyłaby nogi - byle gdzie, nawet na ulicy - i znalazłaby po maks kilku minutach swojego bolca, który wypeklowałby ją tak, że nie mogłaby potem usiąść. Innymi słowy - tak jak lubi.

Facet nie może od tak wyciągnąć kutasa i zacząć peklować pierwszą lepszą, bo skończyłoby się to aresztowaniem i posądzeniem o g---t. No ale to kobiety ponoć mają trudniej!
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #oswiadczenie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #przemyslenia #feels
Przychlast - Kiedy jest się kobietą to narzekanie na brak bolca to zwykłe błaganie o ...

źródło: comment_B8ivntLJwf0Yptb9YFt1UA0M2T9M86cB.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 42
@HarrsonDW "Nawet kiedy jesteś spoko (...)" kiedy wy zrozumiecie, że to, że sami siebie uważacie za fajnych, nie oznacza, że każda laska ma na was lecieć. I to, że jak nie leci bo nie jesteście w jej typie, nie oznacza że jest szlorą? :D
  • Odpowiedz
@Ytarka "W jej typie" to sie odnosi tylko do wygladu. Bo mozesz miec naprawde super charakter i starac sie znajomosc troche pokierowac w innym kierunku ale jesli jej sie nie spodobasz fizycznie to elo
  • Odpowiedz
  • 68
@HarrsonDW sorry stary, z mojego doświadczenia wynika, że czasem można zakochać się w kimś kto odbiega od ideału, jeśli ma to cos. Ale to "cos" nie jest określone w podręcznikach i dla każdej będzie czymś zupełnie innym.
  • Odpowiedz
@Ytarka Nie ma takich przypadkow. "To cos" nawet same nie potraficie powiedziec co to jest i od czego zalezy. Ale z autopsji, z zycia czy z tego smiesznego portalu wiem ze wyglad jest najwazniejszy bo to on przyciaga czlowieka do siebie. Wiec takie gadanie ze to "cos" to zart. Mozesz byc mila osoba i tyle i juz mgna do ciebie poniewaz jestes i wysoki i przystojny
  • Odpowiedz
  • 13
@HarrsonDW miałam kiedyś faceta, 4 lata. Niższy ode mnie, niezbyt atrakcyjny fizycznie. Ale za to bardzo mi imponował pewnością siebie, pomysłowością, umiejętnością radzenia sobie w dosłownie każdej sytuacji. Miałam też chada z którym nie miałam nawet wspólnych zainteresowań- zdecydowanie lepiej było z tym pierwszym.
  • Odpowiedz
  • 6
@HarrsonDW bo okazał się być zbyt pewny siebie i podniósł na mnie rękę ¯_(ツ)/¯ to było 10 lat temu. Od 8 lat jestem najlepszym facetem na świecie ¯_(ツ)
  • Odpowiedz
  • 15
@HarrsonDW mamy wspólne pasje, jest moim najlepszych kochankiem jakiego miałam, najlepszym przyjacielem, heheszkiem, jest inteligentny i mamy wspólne poczucie humoru. Możemy zawsze na się nie liczyć. I tak - podoba mi się w opór ale nigdy bym z nim tyle nie była, jakby do wyglądu nie doszły te cechy które są istotne e codziennym życiu. Życie to nie tylko ruchanie (choć jest wazne). Ale jakbym chciała tylko wysokiego chada bez mózgu,
  • Odpowiedz