Wpis z mikrobloga

Mieszkańcy jednego z najbardziej znanych warszawskich Obozów narzekali na rechot żab mieszkających w stawie. Niestety nawet najlepsze Obozowe ogrodzenia czy portier Dariusz nie pozwalają na pełną ochronę przed tzw. "naturą".

Niestety różne stworzenia jak żaby, komary, koty czy myszy pozwalają sobie na tzw. wkroczenie na teren prywatny. Czasami mieszkańcy Obozów zmuszeni są do reagowania na takie nieprzyjemne incydenty.

Mieszkańcy Mariny Mokotów musieli wziąć sprawy w swoje ręce i dzięki pomocy środkow chemicznych pozbawili możliwości bytowania na terenie prywatnym intruzom.

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24915631,mieszkancy-mariny-mokotow-narzekali-na-rechot-zab-kto-uciszyl.html

Źródło (σ ͜ʖσ) Polskie Obozy Mieszkaniowe

#polska #warszawa #natura #ekologia #patologiazmiasta #patologiazewsi #bekazpodludzi
Pobierz P.....o - Mieszkańcy jednego z najbardziej znanych warszawskich Obozów narzekali na r...
źródło: comment_4rArQA0voo9IDOoJFMPtapCM7xqH17hj.jpg
  • 39
@Wap30: czytaj moje komentarz lepiej. O lotnisku już pisałem wcześniej. Można nagłośnić sprawę i paru ekozjebow od razu się znajdzie w obronie uciśnionych żab. Mają Ostaszewska pewnie już tabliczkę maluje na wieść o mordowanych zabach xd
@PanEdzio: TAK TO JEST JAK SIĘ BIERZE KREDYCIK NA MILION ZŁOTYCH I POCZUJE SIĘ POTĘGĘ PIENIĘDZY

polacy nie są gotowi na więcej niż średnia krajowa, bo im potem #!$%@? i czują się jak #!$%@? szlachta i królowie na swoich zamkniętych na ludzi bez zdolności kredytowej osiedlach
@piotrlionel:

Osobiście bym wytrul te żaby tak samo jak ptactwo które by mi sralo po parapetach.


Widzę, że należysz do tej samej kategorii ludzi, którzy wykładają trutkę dla psa, bo za głośno szczeka, przebijają opony pod blokiem, bo mają zamiejscową rejestrację czy są skłonni pobić człowieka, bo ma ciemniejszy kolor skóry.

Zdradzę ci tajemnicę, nie jesteś najważniejszy na świecie i jestem pewny, że z tych stających ptaków jest więcej pożytku niż
Widzę, że należysz do tej samej kategorii ludzi, którzy wykładają trutkę dla psa, bo za głośno szczeka, przebijają opony pod blokiem, bo mają zamiejscową rejestrację czy są skłonni pobić człowieka, bo ma ciemniejszy kolor skóry.


@aaadam91: xDDD widać jak przez Internet postrzega się ludzi przez pryzmat pięciu zdań. Psy uwielbiam, a trułbym właścicieli którzy nie są wstanie posprzątać po swoim pupilu ( na wsi się sra wszędzie to po co zbierać,
Wydając bańkę na mieszkanie ( w marinie tanio nie jest ) mogę oczekiwać ciszy i spokoju.

@piotrlionel: W CENTRUM #!$%@? miasta?! Serio?


@piotrlionel: już pomijając to, że w całym tym hałasie miejskim najgorsze są pożyteczne i pod ochroną płazy? bo rozumiem, że jak miasto to prawo ochrony zwierząt Was nie dotyczy ( przynajmniej tak wydaje się, że myślisz) - sorry jesteś w błędzie. nawet na prywatnym dostaniesz za to po
@piotrlionel:
Jeżeli przebywasz na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej to obowiązują cię przepisy tu ustanowione.
A w Polsce nie wolno zabijać ptaków i płazów oraz niszczyć ich siedlisk, umyślnie płoszyć czy przenosić bez potrzeby.
Te przepisy zostały ustanowione, nie dlatego, że nudziło się komuś w sejmie, ale dlatego, że mają jakiś cel, ochronę gatunków ginących, a także, spełniających bardzo ważną rolę w środowisko.
Ja rozumiem, że dla ciebie ochrona przyrody jest lewacka (
@piotrlionel:

Ropuchy i golebie sa chronione ??!?!??!??! Come on ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie płazy należą do najbardziej zagrożonej gromady kręgowców. Spełniają również bardzo pożyteczną rolę w przyrodzie zjadając miliony lar komarów i osobników dorosłych, much, ślimaków, pędraków itp. I praktycznie jedynymi powodami dla których ludzie nie chcą ich chronić jest to, że przez trzy miesiące rechoczą i są brzydkie. Come on.

A w czym ci przeszkadzają
@aaadam91: To że mi przeszkadza na mojej prywatnej posesji oznacza że zrobię z tym co zechce ¯\_(ツ)_/¯
Najważniejsze jest żeby nikt inny tego nie widzial ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak będę chciał trawę, drzewa i ptactwo to pojadę sobie na działkę. Jednak w dużym mieście wystarczy mi beton i szum samochodów. Jak kogoś nie stać na teren rekreacyjny to jego problem. Może się przeprowadzić lub zacząć lepiej
@piotrlionel: > To że mi przeszkadza na mojej prywatnej posesji oznacza że zrobię z tym co zechce
Poglądy wolnościowe od anarchizmu dzieli bardzo cienka granica.
Widzę, że ciebie nie przekonam, a twojego wyboru i tak nie zaakceptuje, ale co mi pozostaje jak tylko pisanie komentarzy na wykopie.
Mam tylko nadzieję, że jak następnym razem będziesz chciał coś zniszczyć czy unicestwić to po tej rozmowie zastanowisz się dwa razy dłużej czy aż
@BarekMelka: A nie wiem czy gody czy nie gody, założenie w temacie dyskusji było takie że zatruli. Jesteś jak koleś który podchodzi do dwóch ludzi dyskutujących o rozwiązaniu całki i im ich pyta czy naprawdę myślą że matematyka istnieje i nie jest wewnętrznie sprzeczna. :P

Jak masz dowody że to fake to idź do redakcji albo zrób znalezisko, bo takie zgadywanie że może jednak nie zatruli tylko to żaby się przestały
Jak masz dowody że to fake to idź do redakcji albo zrób znalezisko, bo takie zgadywanie że może jednak nie zatruli tylko to żaby się przestały grzać w dupsko wiele nie wnosi samo w sobie.


@Wap30: może niech redakcja znajdzie dowody na to, że zatruli? bo ich jedynym jest "żaby przestały rechotać", co najprawdopodobniej miało miejsce w całej Polsce w związku z zakończeniem godów