Wpis z mikrobloga

@GlupiPajonk: Śmiechy chichy, ale jak kiedyś na jakiejś imprezie rodzinnej załączyło się rodzince takie Januszowe gadanie to mój wujek wstał i wydarł się na towarzystwo „a co byście chcieli żeby wasze własne dzieci #!$%@?ły za pół darmo fizycznie jak wy i w wieku 50 lat jedyne co mieli to garba? A niech #!$%@? i po 10 tys zarabiają za te komputery, A nie jak my, stare dziady”
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: szacun, a z drugiej strony to smutne w #!$%@?, widzę to po moim ojcu jak dawał i dalej daje z siebie wszystko byle by rodzina miała dobrze i żebym jak najwięcej zarabiał w przyszłości :(
@Kozajsza pamiętam, jak kilka lat temu, mój brat wybrał się na mało popularny kierunek studiów, na dodatek na prywatną uczelnie. Cała rodzina truła dupę bratu, rodzicom, a nawet mnie - po co on tam idzie, a pieniądze z tego będzie miał? Nie mógł wybrać czegoś normalnego? Wtedy rodzice twardo stali za bratem - jego wybór, on najlepiej wie co chce w życiu robić

załączyło się rodzince takie Januszowe gadanie to mój wujek wstał i wydarł się na towarzystwo


@Kozajsza: uwierzę we wszystko, ale to nie mógł być twój wujek!
wujkowie zawsze są prowodyrami januszerstwa!
to musiał powiedzieć twój ojciec
a nie bo to wtedy nie byłoby prawdziwe dla twojego kuzyna...
no to nie wiem, może babcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cała rodzina truła dupę bratu, rodzicom, a nawet mnie


@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GlupiPajonk: Śmiechy chichy, ale jak kiedyś na jakiejś imprezie rodzinnej załączyło się rodzince takie Januszowe gadanie to mój wujek wstał i wydarł się na towarzystwo „a co byście chcieli żeby wasze własne dzieci #!$%@?ły za pół darmo fizycznie jak wy i w wieku 50 lat jedyne co mieli to garba? A niech #!$%@? i po 10 tys zarabiają za te komputery, A nie jak my, stare dziady”

@Kozajsza: głos rozsądku.