Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 325
@rrdzony: weź nie powielaj tych #!$%@? sztucznych podziałów na lewakow i prawakow. Rzucasz się rodakom do gardła za to, jakie mają spojrzenie na życie? Skatalogowane na dwie kategorie, w imię czego? Jakaś grupa podzieliła kraj na pół, podsyca nienawiść, maluczcy się sami się jeszcze na to nakręcają, a ci u góry się z was śmieją. Żyj swoim życiem lewaka/prawaka/centraka- po prostu czlowieka. I daj żyć innym. #!$%@? sztuczne podziały wciskane ci
@lakukaracza_: czemu liczba mnoga? Nie oni, a JA oskarżam o sztuczne podziały. Nie jestem prawakiem, nie jestem lewakiem. Więc już to przerasta twoje pojęcie? Nie wyrażałem wcześniej żadnej opinii o sprawcy, ani o sytuacji w ogóle. A nadal uważam, że każda ze stron tego polskiego sporu lewo/prawo, robi krzywdę binarnym myśleniem nie tylko sobie, a też ogółowi. W tym mi.
@SLyer: Podział będzie póki pewna grupa nie nauczy się tolerancji. Pewna strona sama to nakręca, a potem jest zdziwiona, że ludzie normalni jej nie lubią. i tak, jestem mocno stronniczy, bo to nie LGBT rzuca kamieniami w policję i zakłóca spokojne marsze. Jestem stronniczy, bo to nie "lewa" strona ma problem z innymi religiami czy chociażby #!$%@? śpiewankiem żydowskim w kościółku. Jeśli wyciągasz do kogoś rękę i ta ręka jest opluwana,
weź nie powielaj tych #!$%@? sztucznych podziałów na lewakow i prawakow.


@SLyer: wykop w skrócie:

prawak zabił dziecko - "weź nie powielaj sztucznych podziałów"
inny prawak zabił prezyenta miasta na oczach tłumu krzycząc, że mści się na platformie - "szaleńcy są wszędzie"
dowolny imigrant na zachodzie zrobił coś złego, albo jakaś feministka gdzieś powiedziała coś głupiego - "lewactwo trzeba zniszczyć"
@SLyer: Czyli twoim zadaniem powinniśmy zignorować te dwa dni fejków i nie pisać, że to zrobił chłopak z napisem patriotycznym na koszulce? Nawet nie możemy prostować urojeń prawackich bo PODZIAŁY XD Nie my zaczeliśmy spamować, że to wina jakichś środowisk. #neuropa i #lgbt nie zrobiły ani jednego wpisu który obwiniałby jakiekoliwek środowisko, a #4konserwy nawet znaleziska robiła że to wina LGBT. A teraz gdy mówimy prawdę Ty masz wąty o robienie
@Wink: podział będzie wtedy, jak będziemy o nim z każdej strony informować. Kłamstwo powtarzane wystarczająco długo staje się prawdą. Całe pokolenie indoktrynowane takim podziałem zaczyna go wyznawać. Dziel i rządź- reguła stara jak świat, powiedzenie które zna każdy, a nadal daje się na to złapać. Wystarczy żyć swoim życiem i światopogląd opierać na własnych doświadczeniach, a nie prawdach objawionych tęgich głów z monitora. Często anonimowych.

@tell_me_more: 10 lat na wykopie,
@lakukaracza_: dokładnie tak. powinniśmy to zignorować. Powinniśmy ignorować pieniaczy, atencjuszy, trolli oraz ludzi na siłę kontrowersyjnych. Nasze zainteresowanie to woda na ich młyn. I nie mówię tu w kontekście sprawy z tą dziewczynką, a holistycznie. To się tyczy każdego aspektu życia. A słuchamy nie tych, co maja coś do powiedzenia, a najgłośniejszych.
@Ator: Prawo: "kochaj bliźniego...", "nadstaw drugi policzek...", Lewo: "zyj i daj życ innym...", "toleruj, akceptuj...". Każda ze "stron" ma piękne hasła w swej ideologii, każda na swój sposób jest dobra. Żadna nie jest obiektywnie słuszna, choć każda może być piękna w skutkach. Problemem są ludzie, którzy nie mają tych ideii w sercu, a nienawiść do oponenta, kimkolwiek by nie był. I ja takim ludziom mówię NIE. I uważam, że trzeba ich