Wpis z mikrobloga

@rrdzony: Jesteś takim samym nienawistnikiem i dzbanem, jak frondziarze. Taką patriotyczną koszulkę może kupić byle debil za grosze w byle szmateksie. Równie dobrze można by dowodzić, że typ był lewicowcem, bo studiował psychologię, a jak wiadomo studenci psychologii z prawicowych poglądów nie słyną.

https://wiadomosci.wp.pl/polska-odziez-patriotyczna-powraca-nosza-ja-pracownicy-fabryki-na-slowacji-nieswiadomie-6366408132068993a
  • Odpowiedz
Rzucasz się rodakom do gardła za to, jakie mają spojrzenie na życie?


@SLyer: "Spojrzenie na życie" to mówienie rzeczy pokroju "pedały do gazu, boże jak można się ruchać z facetem, obrzydliwe, leczcie się zboczeńcy"?
  • Odpowiedz
@Hound: myślę, że tak, jeżeli to jest twoje prywatne zdanie to możesz mieć dowolne. Nie ma jeszcze na szczęście myślozbrodni. Możesz nienawidzić żydów, pedałów, księży, kucharzy, katolików, buddystów, szwajcarów, sikorek, brokułów dopóty, dopóki nie wchodzisz w czyjąś prywatność lub nie zaśmiecasz swoim zdaniem przestrzeni publicznej. To naprawdę jest takie proste. Nie trzeba na siłę nikogo przekonywać do swoich racji, ludzie mogą mieć różne opinie. Dopóki one pozostają tylko opiniami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariusz_Drugi: właśnie udowodniłeś że to nie mityczni lewacy i prawacy, a TY osobiście, Maneharno, tworzysz jakieś wyimaginowane podziały. Jeżeli chcesz żyć na świecie, jaki tworzysz- żyj sobie. Ciasnota umysłu sprawia, że życie jest prostsze. Ignorance is a bliss. Mój świat ma więcej odcieni niż czerń i biel, uwierz mi, że jest piękniejszy.


@SLyer: mój świat ma dwa odcienie, czerń i biel, czyli ludzie dobrzy i źli.

Robię to
  • Odpowiedz
  • 0
@rrdzony ale koszulkę polscy patrioci może bosić każdy. Lewak prawak. Nie ma tu napisu polscy narodowcy, nacjonaliści. Nie zabierajmy lewicowcom możliwości nazywania się patriotami głąbie
  • Odpowiedz
Rzecz w tym że prawaki z definicji nie dają żyć lewakom jak chcą. "Żyj i daj żyć innym" to obyczajowo lewicowa postawa.


@Ator: Ja #!$%@?, przecież jest dokładnie odwrotnie. To lewaki się wszędzie #!$%@?ą z buciorami i każdemu mówią jak ma żyć, jak się ubierać, co mówić i na co wydawać pieniądze. #!$%@? żeby tylko mówili, oni to robią pod groźbą przemocy i represji. Natomiast prawica to po prostu walka
  • Odpowiedz
@Jah00: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mityczne lewaki spuszczają łomot ludziom kibicującym nieodpowiednim klubom, mityczne lewaki stygmatyzują osoby o innych preferencjach seksualnych, to lewaki szerzą nienawiść do czarnych, ukraińców czy ciapków. To te wstrętne lewaki wbijają z pałkami na skłoty albo do knajp prowadzonych przez środowiska okołoanfifowe xd
  • Odpowiedz
@TomaszFutbalista: Ja wiem, że bardzo wygodnie jest generalizować i łączyć każdą patologię z prawicą i nawet bójkom pseudokibiców nadawać wymiar polityczny, ale prawda jest taka, że taki margines społeczny nie jest zbyt świadomy politycznie, więc ciężko mówić że to prawicowcy czy lewicowcy, bo to najczęściej nic nie ma wspólnego z polityką, to są zwykłe wybryki chuligańskie w dodatku rzadkie i nie stanowiące większego problemu dla policji.

Natomiast prawdziwe i bardzo
  • Odpowiedz
@Jah00: sugerowanie, że najbardziej zaangażowani kibice (czyli ci, co ganiają innych za kibicowanie "nieodpowiedniemu" klubowi) nie są jawnie prawicowi, to chyba wyżyny syndromu wyparcia
co do popierania aparatu państwowego terroru, to przypomnę tylko, że u władzy obecnie jest PiS, który od zawsze stawiał mocno na państwo policyjne, wzmacniał wszelkie kontrole i regulacje, a do tego jego liderem jest człowiek, który popiera wsadzanie za każdą pierdołę do pierdla, a ministrem sprawiedliwości
  • Odpowiedz
@TomaszFutbalista: Oczywiście że kibice nie są "prawicowi". To że tak piszesz już pokazuje że masz papkę zamiast mózgu. Co najwyżej mogą uważać się za patriotów kiedy swoje kibicowanie przenoszą poziom wyżej, na Polskę. Ale to w zasadzie wszystko. Po drugie PIS jest oczywiście partią lewicową, co tutaj ładnie wypunktowałeś, to są właśnie atrybuty lewicy w najbardziej krystalicznej formie. Więc na pewno na partię lewicową nie głosowały prawaki.
  • Odpowiedz
@TomaszFutbalista: Nie ulega żadnej wątpliwości, że gospodarczo PIS jest bardziej lewicowy od SLD. Mamy najbardziej w historii rozbudowany system socjalny, mamy zakaz handlu w niedzielę, mamy poważne ograniczenia w handlu ziemią, prowadzeniu działalności i mamy podwyżki podatków. Jeśli chodzi o ustrój państwa to również PIS jest bardziej lewicowy od SLD jak sam pisałeś, rozbudowywany jest aparat państwowy i biurokratyczny, etatyzm, dąży się do kontrolowania i cenzurowania każdego aspektu życia i
  • Odpowiedz