Wpis z mikrobloga

86/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Planescape Torment

Data wydania: Grudzień 1999
Platformy: PC
Gatunek: RPG

Opis: Planescape Torment jest klasyczną grą RPG, opracowaną przez zespół Black Isle Studios autorów takich hitów jak Fallout 2 oraz seria Icewind Dale.
Jestem ciekawy kto to pamięta taką gierkę wpadła mi na myśl jak jechałem samochodem. Taki o typowy Dungeons & Dragons( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 9,2
Gry-online: 8,9

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 86/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Planescape Torment

Data ...

źródło: comment_MG4rpQ3orTwOb2dZLu7iAKnSdcM3Fk9u.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Taki o typowy Dungeons & Dragons( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krx_S: właśnie zupełnie nietypowy! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra osadzona w rewelacyjnym i oryginalnym settingu, posiadająca zapadających w pamięć i oryginalnych bohaterów, ba, tam naszym towarzyszem jest gadatliwa, latająca czaszka!

Fabuła Tormenta jest absolutnie genialna i jest jedną z najlepszych, jakie powstały w grach, a wielu uważa, że jest wręcz najlepsza i ja się
Lisaros - > Taki o typowy Dungeons & Dragons( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Krx_S: właśnie zupełnie n...

źródło: comment_7zV2HGWCcZ1xdg3O98yUlTIqt6q0TrEQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Taki o typowy Dungeons & Dragons


@Krx_S:
Planescape jest z każdej strony nietypowe - ten świat jest tak dziwny i pokręcony, że grając w Torment, a mając już zaliczone Baldury człowiek zastanawia się o co tutaj chodzi. Gadające glify, wymiary wpadające na siebie, wymiana części ciała i tatuaży oraz Ravela - chyba najciekawsza postać w komputerowych RPG.
  • Odpowiedz
@Krx_S: jak dla mnie chyba najlepszy "erpeg" po ukochanych Falloutach. Nigdy nie przeszedłem niestety do końca, ale mój kumpel był wielkim fanem, a ja sam się bardzo wkręciłem, niestety nie miałem swojej kopii. Mega gra, Black Isle to byli mistrzowie narracji.
  • Odpowiedz
Poznając nauki Zerthimona, stałem się silniejszy

@Krx_S: Pierwszy raz zagrałem w to 3 lata temu i od tamtej pory przeszedłem już 3 razy, zawsze z tą samą drużyną. Gra unikatowa i zapadająca w pamięć, przez wielu określana mianem dzieła sztuki ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Krx_S: Zagrałem dopiero rok temu. Genialny RPG. Podobno wszystkie dialogi to ponad milion słów. (mam nadzieję, że nie jebnąłem się ze znakami xD)
  • Odpowiedz
@Krx_S: @aegypius: @Lisaros: ja najlepiej wspominam dwie rzeczy:

- zostawianie wskazówek samemu sobie przez poprzednie wcielenia - zwłaszcza wiadomość w języku, którego nasze poprzednie wcielenie nauczyło się od jedynego żyjącego nauczyciela... a potem go zabiło, aby nikt inny tego nie przeczytał.

- gdy po jakimś czasie dowiadujemy się, że po obudzeniu się w kostnicy, nasz drogi przyjaciel, latająca czaszka morte, nie przeczytał nam wszystkiego co mamy wytatuowane na plecach.
  • Odpowiedz
@Krx_S: Ta gra jest legendarna. Od siebie podpowiem ludziom którzy planują zacząć z nią przygodę: są trzy możliwe zakończenia ;) Powodzenia !
  • Odpowiedz