Wpis z mikrobloga

86/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Planescape Torment

Data wydania: Grudzień 1999
Platformy: PC
Gatunek: RPG

Opis: Planescape Torment jest klasyczną grą RPG, opracowaną przez zespół Black Isle Studios autorów takich hitów jak Fallout 2 oraz seria Icewind Dale.
Jestem ciekawy kto to pamięta taką gierkę wpadła mi na myśl jak jechałem samochodem. Taki o typowy Dungeons & Dragons( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 9,2
Gry-online: 8,9

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 86/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Planescape Torment

Data ...

źródło: comment_MG4rpQ3orTwOb2dZLu7iAKnSdcM3Fk9u.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Krx_S Często mowi się o niektórych grach, że są bardziej jak interaktywne filmy. O PT można powiedzieć, że to właściwie interaktywna książka, którą trzeba przeczytać kilka razy, żeby poznać ją w pełni.

Jeśli miałby wskazać grę, której fabuła naprawdę mnie zaciekawiła, to Planescape Torment będzie zawsze na pierwszym miejscu.

@zeek Jeśli akceptujesz grafikę, którą można określić jako "wystarczającą" i nie przeszkadza ci lekka archaiczność, a chcesz zaczytywać się w dialogach
  • Odpowiedz
@Krx_S:

What can change the nature of a man?

@Rv0000: @walker84: Przecież gość zaczął od zdania sugerującego, że będzie wspominał najciekawsze elementy i po pierwszych słowach wiadomo, że będą spoilery (20 letniej gry XD), więc
  • Odpowiedz
@odczepciesie: Ja się o tym dowiedziałem z CD Action i przeszedłem jeszcze kilka razy, żeby zobaczyć możliwe opcje :) Mała podpowiedź: chodzi o to czy charakter który tworzysz, jest zły, dobry czy neutralny ;)
  • Odpowiedz