Wpis z mikrobloga

potrzebuje jakiejś opaski/zegarka który by pokazywał aktualną prędkość i tętno. Maksymalnie budżetowo jak sie da, jakiś amazfit bip? czy może te nowe opaski od xiaomi mają opcje pokazywania prędkości? zależy mi na tych 2 funkcjach :D
#bieganie #biegajzwykopem
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lrrr: aktualna prędkość zawsze będzie z d--y jak użyjesz zegarka. Nie ważne czy będzie to Garmin czy Suunto za milion, czy jakiś chińczyk. GPS ma swoją dokładność
Jedyny sposób na dokładną prędkość chwilową to foot pod.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lrrr: pewnie padnie na mnie hejt ale polece Ci huawei band 2 pro, nie pokazuje pulsu perfekcyjnie ale obraz jako taki przedstawia. Masz jak na ta cene tez spoko gps
  • Odpowiedz
@Lrrr: Bipa miałem. Mały, wygodny, długo trzyma na baterii. Ale soft c-----y, bo coraz częściej się wieszał i nie mogłem na nim polegać. Co przekładało się na błędne odczyty GPS i wyniki.
  • Odpowiedz
@nohtyp_: znalazłem dobrą cene na stratosa poniżej 500 zł i sie zastanawiam czy w sumie warto dopłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo że stratos lepszy ale czy potrzebuje aż tyle trudna decyja (,)
  • Odpowiedz
@nohtyp_: mam opcje na stratosa w cenie podobnej do pace. Naprawdę cieżko podjąć decyzje, bip na plus bateria na minus ograniczone funkcje i kompletnie odwrotnie stratos. Masz któryś z tych sprzętów?
  • Odpowiedz