Wpis z mikrobloga

fajnie urodzić się takim bananowcem i za hajs starych bawić się w takie pierdoły.


@7thchamber:
Szczerze to co w tym fajnego? Zajęcie bez żadnej wartości, no chyba, że ktoś chciałby nauczyć syna jak w XXI wieku się kroi frajerów. Jeśli mój dzieciak zostałby ofiarą konsumpcjonizmu i chciał płacić za te szmaty takie pieniądze to musiałbym uznać moją wychowawczą porażkę.
@wzor_fizyczny: w teorii nie moze,w praktyce mlodziez w tym wieku mysli ze podatki sa na zarty a skarbowka nikogo nie szuka xD Brat 15lvl mojego kumpla sprzedaje ciuchy i buty o wartosci jakiejs 7-8k miesiecznie. Czy zwraca podatek? nie XD Powiedzialem mu ze bedzie mial #!$%@? albo jego rodzice no ale on mowi ze tam tak wszyscy robia i jescze nikt nie zgłosił( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
fajnie urodzić się takim bananowcem i za hajs starych bawić się w takie pierdoły.


@7thchamber:

Szczerze to co w tym fajnego? Zajęcie bez żadnej wartości, no chyba, że ktoś chciałby nauczyć syna jak w XXI wieku się kroi frajerów. Jeśli mój dzieciak zostałby ofiarą konsumpcjonizmu i chciał płacić za te szmaty takie pieniądze to musiałbym uznać moją wychowawczą porażkę.

@Flypho: handel jak każdy inny. W dodatku potrafi być całkiem dochodowy.
@KochanekAdmina:
Handlować można wszystkim. Nawet tymi wyśmiewanymi przez ciebie zimnokami i mieć z tego bardzo dobry pieniądz. Na pewno właścicielom Lidla i Biedry jest teraz strasznie przykro, aż im #!$%@? w pięty poszedł twój komentarz xD, bo to ujma na honorze handlować czymkolwiek innym niż jakimiś towarami, niestety muszę użyć tego słowa, luksusowymi. W ogóle nie zrozumiałeś mojego komentarza. Przeczytaj go jeszcze raz. Nie wiem w ogóle jak można wg ciebie