Wpis z mikrobloga

@Euphor ja mam ziomka co ściąga to z USA, oryginałki i pcha to na grupkach, zanim sprzeda wiadomo zrobi legit check. No, a tak to polecam dropy ciuchów limitowanych. Jest dużo opcji, kupuj taniej sprzedaj drożej. To nie jest takie proste bo trzeba znać rynek, ale można szybko się obeznac w cenach. Spoko opcją też jest kupowanie na wyprzedażach, jest sporo tego, naprawdę. Niekiedy na grupkach można kupić rzeczy taniej o
  • Odpowiedz
@wielkiparasol: tru, ale nie zawsze. Da radę kupić markowe rzeczy, taniej o 100zł minimum niż w sklepie, mowa tu o butach, paskach, portfelach. Niektórzy mają dostęp do bluz champion z US które tam są po 20/30$, a w polsce po 200/300zł. Sam nabywałem takie rzeczy i wszystko jest legitne, wystarczy mieć sprawdzonego sprzedawce i nie kupować od kogoś kto nie ma renomy. Przykładowo? Każdy sądzi, że jakieś portfele LV i
  • Odpowiedz
Czy którekolwiek z tych dzieci samo zarobiło na ciuchy które kupują? XD


@MyPhilosophy: Nie, a dlaczego by miały? U nas w cywilizowanym świecie to jest raczej normalne, że rodzice dają dzieciom pieniądze na ubrania.
  • Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego te koszulki i torebki są tak #!$%@? drogie? Bez spiny, na luzie pytanie.
  • Odpowiedz