Wpis z mikrobloga

Ukrainiec, który wyciagał ludzi z płonacych samochodów po wypadku pod Szczecinem ma szansę na otrzymanie obywatelstwa. Marszałek województwa obiecał poparcie wniosku złożonego do prezydenta Dudy.
A pomyśleć, że jak na ukraińskich portalach o tym zdarzeniu napisali to ktoś tam w komentarzach pisał, że na pewno dostanie obywatelstwo to nie wziąłem tego na poważnie.
Mężczyzna już teraz otrzymał upominki od marszałka (m.innymi pobyt dla rodziny w osrodku wypoczynkowym) . Na spotkaniu pojawił się wraz z rodziną.

źródło klik

#ukraina #szczecin #neuropa #4konserwy #polskiedrogi
szurszur - Ukrainiec, który wyciagał ludzi z płonacych samochodów po wypadku pod Szcz...

źródło: comment_9Z2zsft5t2zUMkrH7QiA4dpdItAzEDGH.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@acan123

dokladnie ja jak tlumacze ludziom ze dla mnie ukraina to nie narod i dla mnie ten twor w ogole nie ma tozsamosci narodowej to jest wielka inba oczywiscie ze rasizm haha. a tu prosze obywatelstwo polskie i zrzekam sie z miejsca ukrainy hahah i gdzie tu tozsamosc narodowa?


@acan123: Przypomnij, albo jak jesteś młody to dowiedz się jak Polacy rzucali polskimi paszportami aby dostac niemieckie przed wejsciem do
  • Odpowiedz
Zobacz ile tysiecy Polaków rocznie wystapuje o niemieckie pomimo iż moga tam mieszkac z polskim.


@szurszur: Jakie są najważniejsze plusy pozytywne takiego obywatelstwa?
  • Odpowiedz
@Kempes: E tam. Na Ukrainie oficjalnie podwójne obywatelstwo jest nielegalne.
Ale oligarcha Kołomojski ma potrójne - Ukrainy, Izraela i Cypru.

Zapytany przez dziennikarza powiedzial, że prawo zabrania podwójnego, a nie potrójnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz