Wpis z mikrobloga

@Brzozq: widziałem, ale rzadko. może dlatego, że poważne osoby jak lekarz czy ktoś noszą pełne uniformy.
nie mniej jednak, ładnych tatuaży jak na lekarstwo.
  • Odpowiedz
@Brzozq: generalnie mlodzi ludzie, z problemami wynikajacymi z akceptacji siebie, z mojego otoczenia 90% ludzi posiadajacych tatuaze mialo, wieksze lub mniejsze problemy z akceptacja siebie, czy w srodowisku jak mielismy nascie lat, oczywiscie wiekszosc skonczyla jako pracownicy magazynowi w holadii czy innych gowno robotach,
  • Odpowiedz
@Max3nium: xDDD mam wytatuowane dwa rękawy pracuje sobie jako informatyk za 7 k na wytatuowaną rączkę w jednym z większych korpo w trójmieście, wydaje mi się że to lekko nietrafione bo mam dużo kolegów po fachu z tautażami ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Zmoll: pozwole sobie napisac tylko XD, dziary to domena ludzi z problemami na #!$%@? mial bym to sobie robic, swoja firme prowadze mogl bym sie wydziarac od stop po czubek glowy i #!$%@? by to kogokolwiek obchodzilo xD ale nie mam potrzeby zwracana na siebie uwagi poprzez tatuowanie sie xD
  • Odpowiedz
@Brzozq: ludzie sukcesu i milionerzy jak np wszyscy sławni sportowcy, aktorzy, muzycy i inne gwiazdy xD?
@Sweet_acc_pr0sa: ciekawa opinia xD Też mam swoją firmę i mam tatuaże bo mi się po prostu podobają :D jak nie lubisz na siebie zwracać uwagi to Twoja sprawa szary anonku - ludzie pewni siebie nie boja się uwagi innych. Ja lubię się podobać innym xD
  • Odpowiedz
@diogene: jakieś plemienne oznaczanie się programistów biedaków wyrobników na usługach korpo która możne zredukować etaty w każdym momencie? Pozdrawiam CEO 50000000 USD

  • Odpowiedz