Wpis z mikrobloga

Jaki #smartwatch najlepszy do monitorowania tętna, spalania kalorii i do ogólnego ogarniania aktywności - bieganie, rower, (pływanie raczej nie). Fajnie, jakby też dobrze współgrał z myfitnesspalem i endomondo/runkeeperem.
Mam na oku Xiaomi Amazfit Stratos 2 oraz Garmin Forerunner 235.
I właśnie ten zakres cenowy to jest mój max. Ważne żeby bezproblemowo łączył się z iphonem.

#xiaomi #garmin #bieganie #rower
  • 23
gdybym uprawiał ogólnie sport to na pewno, ale że tylko na rowerze śmigam, to ostatecznie kupiłem jeszcze porządny licznik rowerowy, gdzie wszystkie funkcje się pokrywają

nie sprzedaję garmina, bo monitoruję sobie jakość snu czy też aktywność krokową. zegarek jest fajny, bo lekki i 2 tygodnie trzyma bateria. warto kupić sobie szkiełko od razu, bo regularnie nim przyłożyłem

co do aplikacji to jest specjalna garmina i ją można połączyć z wieloma programami jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BenzoesanSodu: no nie jest to prawdą i od tego należało by zacząć tę akademicką dysputę.

Regularnie biegam z garminowcami i suntami i mamy zbliżone odczyty. Wykresy? A na co to komu?(pomijając fakt, że to standard). Rzetelna analiza? O takiej innowacyjnej funkcji garmina nie słyszałem, mea culpa.

Ile tych amazfirów czy innych gunwien obiegałeś? Można być zwolennikiem x i krytykiem y, ale warto by jednak znać obie strony medalu. Albo przynajmniej spróbować.
@nohtyp_: Masz tego amazfita? Bo jednak fajnie wygląda i dużo tańszy. Ciężko znaleźć jakieś porównanie do fr235. Jak już to do 935, ale ciężko uwierzyć że za prawie połowę ceny mozna mieć te same funkcje