Wpis z mikrobloga

Różowe paski to są jednak dziwne stworzenia. Siostra mojej narzeczonej jest w związku małżeńskim z typem typowym patusem. Chleje, nie raz jej jebnie w lampę no i maja dwa bombelki (straszne wyjące bachory). Wszyscy jej przed ślubem mówili ze to głupi pomysł żenić się z nim, ale ona swoje. Rozwieść się z nim nie chce bo mówi ze go strasznie kocha. Mówiłem jej nie raz że wyprowadź się to udostępnię Ci mieszkanie po mojej babci , będziesz mieszkać za darmo aż się ogarniesz finansowo. Nawet dam ci jakiś samochód, żebyś mogła te bombelki wozić (Mieszkanie po babci wynajmuje, przeżyje jak przez jakiś czas nie będę zarabiać na wynajmie). Ona za każdym razem że on się zmieni i jest taki kochany. Im większa #!$%@?ę ma pod okiem tym bardziej go kocha. Ja #!$%@? co Wy macie nasrane we łbach.... xD

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 74
@AnalnyNiszczyciel

@siea01

Zgadzam się w 100% z kolegą - nie #!$%@? się w to bo gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Laska widocznie ma styropian zamiast mózgu więc i tak jej nie przemówisz do rozsądku a jeszcze zrobisz gnój z jej patusem i może dojść do rękoczynów gdzie ona powie, że to Twoja wina bo się wtrącałeś. Jak szwagierka lubi mieć pod oczami kolor lawendy to jej sprawa. Co innego gdyby sama
@bartlej:
Szanowny Panie,

niestety, ale Pański brak szacunku do rozmówcy tylko utwierdza moje przekonanie o Pańskich brakach kultury. W wyniku tego jestem zmuszony zakończyć dyskusję z Panem ze względu na Pański niewystarczający do tej dyskusji potencjał intelektualny. Proszę udać się na kurs savoir-vivre'u zanim rozpocznie Pan jakąkolwiek dyskusję.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny

@sprytny-wegorz:
Szanowny Panie,

niech Pan nie broni Pana @bartlej, gdyż ten człowiek już dawno z kretesem przegrał
@AnalnyNiszczyciel:
Kobiety nie są dziwne i nie mają nasrane w głowach. Było już mówione nawet tu na wykopie ze 100 razy dlaczego ludzie często nie odejdą od takich osób.
W takich przypadkach kobiety mają bardzo niskie poczucie wartości, często są w jakiś sposób uzależnione od tego mężczyzny np. w kwestiach finansowych, boją się co się z nimi stanie i z dziećmi kiedy odejdą, do tego często pojawia się poczucie wstydu, często
Nie #!$%@? sie lepiej.


@m3n3lli: @siea01: @AnalnyNiszczyciel: Akurat olanie sytuacji to najgorsze co można zrobić. Bycie w takim związku jest jak uzależnienie, taka osoba nie jest w stanie racjonalnie myśleć, ma wyprany mózg, może jest szantażowana przez męża, może tak bardzo się boi, że nie jest w stanie odejść, może ma depresję, może nie wyobraża już sobie, że mogłoby być normalnie. Jest mnóstwo badań, które opisują ten mechanizm, z
@janeeyrie To chyba jej własna siostra powinna wyjść z taką inicjatywą a nie jej narzeczony. Z doświadczenia wiem, że takie laski są nieprzewidywalne a pomoc im często obraca się przeciw Tobie. Jest różnica między kimś kto boi się odejść a kimś kto nie myśli racjonalnie bo jest "zakochany". Jej rodzina może mieć #!$%@? bo widzi, że nic nie przemawia jej do rozumu i dali sobie w końcu spokój.

Jestem zdania - nie