Wpis z mikrobloga

Różowe paski to są jednak dziwne stworzenia. Siostra mojej narzeczonej jest w związku małżeńskim z typem typowym patusem. Chleje, nie raz jej jebnie w lampę no i maja dwa bombelki (straszne wyjące bachory). Wszyscy jej przed ślubem mówili ze to głupi pomysł żenić się z nim, ale ona swoje. Rozwieść się z nim nie chce bo mówi ze go strasznie kocha. Mówiłem jej nie raz że wyprowadź się to udostępnię Ci mieszkanie po mojej babci , będziesz mieszkać za darmo aż się ogarniesz finansowo. Nawet dam ci jakiś samochód, żebyś mogła te bombelki wozić (Mieszkanie po babci wynajmuje, przeżyje jak przez jakiś czas nie będę zarabiać na wynajmie). Ona za każdym razem że on się zmieni i jest taki kochany. Im większa #!$%@?ę ma pod okiem tym bardziej go kocha. Ja #!$%@? co Wy macie nasrane we łbach.... xD

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 74
@AnalnyNiszczyciel: To biologia, instyntky prehistoryczne w niektorych ludziach do dzisiaj siedza. Ona czuje sie przy nim bezpiecznie bo on taki meski, z dawka adrenaliny i testosteronu. W prehistorii malpoludy bily swoje samice a te byly im posluszne i jeszcze bardziej kochaly. Seba typowy neandertalczyk, a ta sisotra narzeczonej jak widac mentalnie tez :P Niech ją bije, przynajmniej wątroba nie gnije xD Kiedys wyladuje z polamanymi zebrami to moze na skraju smeirci
@bartlej:
Szanowny Panie,

z całym szacunkiem, ale Pan nie jest osobą uprawnioną do decydowania, kto jest osobą inteligentną, a kto nie. Zresztą, Pan niech nie udaje wielkiego intelektualisty, gdyż widząc Pańskie wcześniejsze wypowiedzi mogę z łatwością obalić skrzętnie budowany przez Pana wizerunek. Niech Pan się uda na kurs dobrego wychowania, zanim zacznie Pan się udzielać w sieci internetowej, gdyż z taką kulturą, jaką Pan prezentuje (a jej przykłady zamieszczam poniżej (Załącznik
@uczony_intelektualny: Jedno wiem, co już napisałem trollu że inteligentne osoby nie muszą o tym przypominać, co jeśli miałbyś więcej niż 15 lat i 70IQ, naprowadziłoby Cię na to, że jesteś zwykłym idiotą, który myśli że jak wrzuci pare zwrotów grzecznościowych do wypowiedzi (skopiowanych z gotowego formularza) to jest inteligentem xDDD

To tak nie działa, zresztą kultura wypowiedzi czy jej forma =//= inteligencja

Ale nie będę tego dziecku tłumaczył, od tego są
@bartlej:
Szanowny Panie,

z tego co widzę, to teraz Pan próbuje odwracać kota ogonem i się usprawiedliwiać poprzez atak na mnie. Ale w jednym ma Pan rację - dalsza dyskusja z Panem nie ma sensu - i tak do Pana nie docierają moje argumenty, a gdy Panu zabrakło argumentów, to zaczął mnie Pan atakować. Dopóki Pan nie dorośnie, niech Pan lepiej nie używa komputera - tylko to zaszkodzi Panu i osobom,