Wpis z mikrobloga

Różowe paski to są jednak dziwne stworzenia. Siostra mojej narzeczonej jest w związku małżeńskim z typem typowym patusem. Chleje, nie raz jej jebnie w lampę no i maja dwa bombelki (straszne wyjące bachory). Wszyscy jej przed ślubem mówili ze to głupi pomysł żenić się z nim, ale ona swoje. Rozwieść się z nim nie chce bo mówi ze go strasznie kocha. Mówiłem jej nie raz że wyprowadź się to udostępnię Ci mieszkanie po mojej babci , będziesz mieszkać za darmo aż się ogarniesz finansowo. Nawet dam ci jakiś samochód, żebyś mogła te bombelki wozić (Mieszkanie po babci wynajmuje, przeżyje jak przez jakiś czas nie będę zarabiać na wynajmie). Ona za każdym razem że on się zmieni i jest taki kochany. Im większa p---ę ma pod okiem tym bardziej go kocha. Ja p------e co Wy macie nasrane we łbach.... xD

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@janeeyrie: Weź nie linkuj to kanału tego cymbała.
W jego odcinkach są sami podstawieni aktorzy i nie raz mirki, które akurat dobrze znają się w temacie danego odcinka punktowali go za kłamstwa.
  • Odpowiedz
@AnalnyNiszczyciel: szanuję to, że chcesz lasce pomoc ale odpuść. sobie tym zaszkodzisz bardziej niż to warte. on się będzie mścił jak się rozstaną i zamieszka w Twoim mieszkaniu. może też się skoczyć tak, że ją odwiedzisz a zastaniesz w swoim mieszkaniu jej faceta. uwierz mi, że tacy ludzie są niereformowalni i nie warto się wpierdzielać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janeeyrie: Ale ja się zgadzam z tym co napisałaś wcześniej co do przemocy domowej.
Odniosłem się tylko do tego pseudo kanału, że to nie jest dobre źródło aby potwierdzić swoją tezę.
  • Odpowiedz
@uczony_intelektualny:

Szanowny Panie,
Niestety poprzez brak merytorycznych argumentów oraz odnoszenie się jedynie do kultury wypowiedzi pokazał się Pan jako typowy gimbus-pseudointelektualista. Proszę usunąć drugi człon Pana nicku. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Virsky:
Szanowny Panie,

odnoszenie się do kultury wypowiedzi jest argumentem, jeżeli dyskusja została zapoczątkowana wypowiedzią pozbawioną kultury i będącą atakiem personalnym wobec interlokutora :

Ale, że tobie bezbeku jeszcze się nie znudziło
  • Odpowiedz
No nie wiem. Równie dobrze my możemy powiedzieć, Ze WSZYSCY FACECI TO DEBILE BO mój znajomy ma żonę i ona daje d--y na boku, a on ja wciąż kocha i ją utrzymuje. XD

Takie historie tez się zdarzają, ale nie ma co generalizować. Jedna łaska jest taka a inna taka, jeden facet taki a inny sraki.
A nie jakieś głupie gadanie „CO WY MACIE NASRANE WE ŁBACH”
  • Odpowiedz
@AnalnyNiszczyciel: nie ogarniam kobiecej logiki - zmieni się po ślubie. Mam wśród najbliższych znajomych dziewczynę, którą przestrzegałam przed ślubem żeby się głęboko nad zamążpójściem zastanowiła. Niestety teraz 3 lata po ślubie + 1 bąbelek i jest płacz.
  • Odpowiedz