Wpis z mikrobloga

Tak interweniuje policja w #bialystok - wszystko nagrała kamera http://www.wykop.pl/ramka/4999087/brutalna-interwencja-policji-w-bialymstoku/
Rzucili na ziemię, zakuli w kajdanki, na głowę założyli kask zabezpieczający zarezerwowany dla osób agresywnych, tych co gryzą, plują, czy mogą zrobić krzywdę sobie. - Potraktowano mnie jak bandytę, tylko dlatego, że nie miałem dowodu osobistego - mówi Marek Karpiuk. Dodaje, że prócz guza na głowie i pękniętego zęba, zostało mu poczucie krzywdy i strach przed policją.

Chciałem sam wrzucić, ale @nikczemny_schab mnie uprzedził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialystok #policja #prawo
Barham - Tak interweniuje policja w #bialystok - wszystko nagrała kamera http://www.w...

źródło: comment_Qp8De1KsEI8sx3YikHZBiq2xODEkLUf7.jpg

Pobierz
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
@abrakadabra125: może policja nie taka zła ale uwierz mi że są tam typy co dla jakiejś choropojetej statystyki potrafią nie takie cuda robić, aby tylko był zatrzymany, naczelnik zadowolony, komendantowi w tabelce się zgadzało. Debili robiących na siłę nie brakuję.
Jest też druga strona medalu, czyli społeczeństwo, coraz bardziej roszczeniowe, które ma tylko prawa, obowiązków już nie. Są setki sytuacji, gdzie policja ma prawo żądać dokumentu lub podania danych, a ludzie
DorodnyTucznik - @abrakadabra125: może policja nie taka zła ale uwierz mi że są tam t...
@Barham: Tak kolejna akcja że hurr durr policja taka be, a pewnie się okaże że coś #!$%@? czego nie ma na kamerach i znamy tylko twoja wersję zdarzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak jesteś pewny swojego to idź walczyć o odszkodowanie ¯_(ツ)_/¯
@detreomycyna: > Zarzuty dotyczą dwóch wykroczeń: odmowy podania danych i używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym.

Pierw musiał by im go podać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Podejrzewam, że kogoś szukali, zajechali, nie chciał się wylegitymować ani podać danych to go zatrzymali.
@niebiesko-niebieski @Raum: Tylko po co? Zwroc uwage na czas z kamery przemyslowej, uplynely nawet nie dwie minut od przyjazdu do uzycia srodkow przymusu bezposredniego, 17:29.00 wysiadaja z suki, 17:30.20 obezwladnia chlopa. W minute dwadziescia, milicjant PRLowskim zwyczajem eskalowal, zupelnie bezmyslnie konflikt, typ to byl zwykly hehe ziomeczek, #!$%@? 100ml za sklepem a nie poszukiwany listem gonczym bandzior, ktorego trzeba bylo ujac. Mam nadzieje ze ci milicjanci powaznie bekna...