Wpis z mikrobloga

@Mostar0: Wszystko zależy od prowadzącego. Czasem trafi się taki, u którego na zaliczenie trzeba mieć dużo więcej niż połowę.
@MrW_95: Też tak kiedyś myślałem, ale w kwestii z przedmiotów kierunkowych jak byłem w liceum. A na studiach? Co roku: "Będę chodzić na wszystkie wykłady i mieć jak najwyższe oceny." A jak jest naprawdę: "Sinus, cosinus dawaj trzy minus :P"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RM_PL: @MrW_95: właśnie nadrabiam polroku z termodynamiki i muszę zrobić jedno zadanie na 2 na kolosie bo ocenianie jest 1pkt albo 0pkt I tak mi się mem przypomniał.
  • Odpowiedz
@Mostar0: Ja pamiętam jak miałem zaliczenie z kartografii. Żeby zdać trzeba było praktycznie zrobić wszystkie zadania (z odwzorowań, itp.) a kolejne (mniejsze) tylko były na lepszą ocenę. Oj, nieźle mnie wtedy przemłóciło :P
  • Odpowiedz
@Mostar0: To dobrze się umotywuj i organizuj czas. Gorzej, jeśli natrafisz na kumulację w jednym czy dwóch dniach. No i nie zostawiaj projektów na ostatnią chwilę (gorzej jeśli to grupowy a masz bumelanta). Ja całe szczęście zadania czy projekty zawsze robię niemal od razu dopóki większość pamiętam, ale też się różnie trafiało.
  • Odpowiedz