Wpis z mikrobloga

@Borysk5: bo polityka prowadzi do tego. Kiedyś nie było opcji że samotna matka sobie poradzi sama bez męża z dzieckiem więc musiały się trzymać w ryzach i zachowywać tak aby nie zniechęcić do siebie partnera. Teraz mogą się zachowywać jak chcą bo sądy traktują je lżej, alimenty zawsze przyznają, a jak za mało to państwo przybiera rolę ojca. Więc po co Ci facet ? W Stanach to już jest tragedia, u
@wibay: słuchaj, jeśli byleś w związku dłużej ew. paru za sobą to będziesz wiedzieć, że po jakimś czasie ma się już jakieś wyrobione zdanie jak ma wyglądać druga połówka.

Sam się śmieje, że teraz jakbym szukał drugiej osoby to dałbym jej do wypełnienia aplikacje bo nie widzę sensu marnować czasu jak wychodzą zaraz jakieś kwiatki...

Z biegiem czasu ciężko zmienia się drugą osobę no i nie każdy tego chce. Ja z
@ravau: #!$%@? a nie teoria, takich przypadków jest jeden na bardzo wiele, a jeżeli facet jest niski ew. wzrostu dziewczyny, to zazwyczaj jest przystojny i choćby jaką #!$%@?ą życiową by nie był to będzie miał powodzenie. Zazwyczaj jest tak, że facet jest wyższy, może i też nie o głowę, ale wyższy na tyle, żeby laska mogła bez problemu założyć buty na obcasie/koturnie. Nigdy na oczy nie widziałem, żeby facet wzrostu Petera
@qakk:

#!$%@? o co chodzi im z tym wzrostem? xD możesz mieć ryj i charakter 1/10 ale jak masz 2m to będziesz bolcował?


Też właśnie nie wiem o co chodzi z tym wzrostem. W czasach jak ja chodziłem do szkoły to najwyższym kolesiom wcale ten wzrost nie pomagał i nic nie mogli wyrwać. Wszystkie najlepsze dupy były wyrwane przez kolesi średniego wzrostu, a na wykopie utyskiwanie jakby tylko sznur pozostał xd
@Piasqun: @Blaskun: @ravau: pewnie nie spełniacie pierwszej zasady podrywu. Wtedy nawet 2m i 18 cali nic nie pomoże.

Kobiety z reguły odrzucają niskich (no chyba, że coś tam), bo wiedzą, że taki facet da im tylko niskie potomstwo.
Dla kobiet najważniejsze jest zachowanie proporcji, czyli stosunek długości nóg do reszty ciała. Jeśli masz 190, ale pasek od spodni zapinasz pod szyją to nie ma szans