Wpis z mikrobloga

@edgar_k nigdzie nie napisała, że tylko po ślubie. Może chodzi jej o inne wartości i ogólne podejście do życia. Może chodzi jej o to że mężczyzna ma być głową rodziny a nie papciem w rurkach. Bardzo mocno sobie wszystko nadinterpretujesz i oceniasz nie wiedząc nic i nie znając człowieka.
@ravau: Wiem. Pracowałem kiedyś z gościem, który ma laskę wyższą od siebie i jakby ją odmalowac, to byłaby 10/10
Do tego jest od niej chudszy, a ona wcale nie jest gruba nawet jak na wykopkowe standardy. Długie kształtne nogi, szerokie biodra i wąska talia. Całkiem fajna.
W piątek widziałem gimbów idących za rękę. Chłopak przy dziewczynie wyglądał jak młodszy brat. Taki chudy niski szczurek, a ona nadzwyczaj rozwinięta. Sięgał jej lekko
@majtki_z_drutu ja akurat samotnej z dzieckiem bym nie chciał ale nie mam też nasrane w głowie żeby po 1 zdjęciu i 2 zdaniach wszystko o całym życiu danego człowieka wiedzieć, bo to trzeba mieć kisiel zamiast zwojów żeby tak ludzi oceniać, ale to się często po gimnazjum kończy.
@majtki_z_drutu skończysz szkole i zdasz maturę to nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Ja nie napisałem że tinder nie jest od oceniania tylko o tym, że w mojej opinii ocenianie kogoś bardzo negatywnie po takim profilu jest dziwne. Jeszcze raz napisze bo jakiś ciężko łapiący jesteś. Laska nikogo nie próbuje oszukać. Bombelka nie ukrywa. Napisała jasno czego oczekuje. Czy oczekuje dużo czy mało? Nie wiem jej sprawa i potencjalnego zainteresowanego. Chcesz to sobie
@Akayari: jasne. Se wpisałem 10 lat temu;

"193cm" i myślisz, że co? Automatycznie miałem w szeregu ustawiona kolejkę zainteresowanych? Polacki ryj, przesłania wzrost.

:)

@Blaskun: z gimbami i generalnie 14-18lvl to jest przesrane, bo jak rodzice nie pozwalają się spotykać ze starszymi, to taka Julka hot 15 jest wyrośnięta, cyc miseczka C/D czasem i większy, w makijażu można się przejechać i spokojnie człowiek pomyśli, że to fajna 20, a okazuje
@Blaskun: czego się spodziewasz po nich xD pewnie 80% to roszczeniowe księżniczki, ale pisz. Nie unoś się dumą :P. Tylko koniecznie jakaś fajna, a nie takie szpryce 9/10+, bo one uważają siebie za bóstwa :P
Albo na imprezy jakieś uczęszczaj. Szczególnie niskie dziewczyny lubią wysokich. :')

@ravau: Myślę, że z takim nastawieniem mogłeś zniechęcać :B. Uśmiech na buzi i tinder w łapkę!
@Akayari: heh, nastawienie mam dobre, jak dostanę szansę, to nie dam po sobie poznać że mam tu konto 10 lat prawie ;) z tym, że podkreślam iż fakt posiadania ponad 190cm nic w moim przypadku nie znaczy :)