Wpis z mikrobloga

lubi się uczyć?


@SkrytyZolw: Nie przepada, ale wie, że to jego obowiązek i gdy go nie spełni skończy się dzień dziecka i wejdą pewne ograniczenia w jego dosyć luzackim życiu. Chociaż ostatnio zaczął pisać własną powieść w tajnym zeszycie, więc może coś tam w nim siedzi. Ciekawe co z niego wyrośnie. Zresztą tak dobrych ocen nie wymagałem od niego, ale po żonie ma okropną cechę rywalizacji i sobie chyba za punk
@SkrytyZolw: Nie wiem czy dobra, bo jednak kiedyś trzeba powiedzieć sobie w życiu stop i zacząć żyć dla siebie. To, że mam całkowitą kontrolę nad wychowaniem synów to mój wielki sukces, choć okupiony kiepskimi relacjami z teściami i rodzicami. Ale gdy w przyszłości okaże się, że któryś z moich synów został seryjnym mordercą będę mógł mieć żal tylko do siebie, to dla mnie bardzo ważne by brać samemu całkowitą odpowiedzialność za
czy rodzice są katolikami?


@waro: Moi chodzą do kościoła, ale nie są jakoś bardzo zaangażowani, nie to co teściowa, praktycznie codziennie jest w kościele i na cmentarzu.

a kiedyś mówiłeś, że jest "średniakiem" i że "masz wykształcenie pedagogiczne, więc wiesz."

Tak patrząc na tę wypowiedź z perspektywy czasu, to musisz być okropnie despotycznym ojcem, lub po prostu (albo aż tak) nie doceniać swojego dziecka.


@vrsf: Mam dwóch synów, możliwe że