Wpis z mikrobloga

Czyj syn ma czerwony pasek i najwyższą średnią w klasie? Tak, mój nieochrzczony antychryst ()
I to wszystko bez jednej modlitwy o dobre oceny, a jedynie dzięki systematycznej nauce. Dodam, że nie stosuje wobec dzieci żadnych kar fizycznych.
#bekazkatoli #chwalesie #dzieci #szkola #edukacja
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyj syn ma czerwony pasek i najwyższą średnią w klasie?


@lakukaracza_: Oby się oduczył bycia -naj i kucia całego materiału, to na studiach jest tylko przeszkodą, świetnym sposobem na zajechanie się w trakcie pierwszej sesji.

I to wszystko bez jednej modlitwy o dobre oceny, a jedynie dzięki systematycznej nauce


Naczelny nie daje czegoś za darmo i nie zabiera bez powodu. Jeśli młody zapracował na te oceny, to je ma. Może
  • Odpowiedz
no nie wiem, czy jest powód do dumy. Twój synek będzie po wieczność torturowany w piekle


@Harmonia: właściwie to czemu niby szatan miałby torturować "grzeszników", dla niego to spoko ziomeczki przecież i pewnie mają tam raj

ja np. się tam wybieram bardzo chętnie
  • Odpowiedz
  • 3
@lakukaracza_ o #!$%@? zaraz będzie , ile to ochrzczonych dzieciaków ma świadectwo z paskiem i co wtedy zrobisz? Nic, gówno i dalej tak będziesz #!$%@?ć że twój nie ochrzczony jest lepszy niż reszta bo jest NIEOCHRZCZONY xD
Powiem ci, tyle że moje obie bratanice i 3 siostrzeńców ma z paskiem i wszystkie dzieciaki są ochrzczone ¯_(ツ)_/¯
W ogóle co ma chrzest do do kar fizycznych?
  • Odpowiedz
  • 1
@lakukaracza_ o #!$%@? zaraz będzie , ile to ochrzczonych dzieciaków ma świadectwo z paskiem i co wtedy zrobisz? Nic, gówno i dalej tak będziesz #!$%@?ć że twój nie ochrzczony jest lepszy niż reszta bo jest NIEOCHRZCZONY xD
Powiem ci, tyle że moje obie bratanice i 3 siostrzeńców ma z paskiem i wszystkie dzieciaki są ochrzczone ¯_(ツ)_/¯
W ogóle co ma chrzest do do kar fizycznych?
  • Odpowiedz