Wpis z mikrobloga

Czyj syn ma czerwony pasek i najwyższą średnią w klasie? Tak, mój nieochrzczony antychryst ()
I to wszystko bez jednej modlitwy o dobre oceny, a jedynie dzięki systematycznej nauce. Dodam, że nie stosuje wobec dzieci żadnych kar fizycznych.
#bekazkatoli #chwalesie #dzieci #szkola #edukacja
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_: Ja kilka ładnych lat temu byłem w sytuacji Twojego syna - również świadectwo z paskiem, również najwyższa średnia + 100% z egzaminu gimnazjalnego z matematyki (z innych przedmiotów nie zeszłem poniżej 70% - angielski rozszerzony). Rodzice również nie stosowali wobec mnie kar fizycznych (chociaż potrafili nakrzyczeć, gdy byłem nieposłuszny). Występuje jednak kilka różnic: po pierwsze byłem i jestem katolikiem - ochrzczonym i wierzącym. Po drugie: o systematycznej nauce nie
  • Odpowiedz
Nie przepada, ale wie, że to jego obowiązek


@lakukaracza_: czerwony pasek bez autentycznej pasji do nauki, pragnienia wiedzy, ekscytacji płynącej z wewnątrz byłby dla mnie jedynie bezwartościowym osiągnięciem, spełnianiem czyichś ambicji, oczekiwań
  • Odpowiedz
@alfka no np moja babcia zawsze uważała, że moje dobre oceny są dzięki jej modlitwie a nie mojemu zaangażowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem mówiła, że tyle łask doświadczyłam dzięki jej modlitwom i jak ja mogę do kościoła nie chodzić. Skończyła się gadka jak raz odpowiedziałam, że szkoda, że o moją siostre i kuzynkę się tak słabo modli skoro ledwo z klasy do klasy przechodzą ( ͡
  • Odpowiedz