Wpis z mikrobloga

No i kuwa gdzie jest mój gorący wpis o p0lkach z depresją?! Moderacja nasza przewspaniała dokładnie moderator nmM odznaczył go jako "nieodpowiednie treści". "Wolność słowa"
Ale zawsze można go wstawić 2 raz

Nastolatka ma "depresję" - "Reee kupili mi ajfona 9 a chciałam tego najnowszego" "Oskarek wy**ał mnie i zostawił!"
Pomoc wali drzwiami i oknami aż pojawiają się profity $

Facet mający 20 parę lat ma depresję - gnojony od dzieciństwa przez rówieśników, wychowany patologicznym środowisku, zwyczajnie brzydki.
Środowisko - "Pfff przestań się użalac p
do!"

#depresja #przegryw

Wołam i proszę o plusa ma przekór dyktatorom @ukaszeq @rajder_nygga @Indikatiwus_presentusaktiwus @jestemspermiarzem @wypokk @scotieb @przeor22 @borysk5 @arek4444 @riczler @suck_my_duck @insaneboii @psychoacid @tristsram @mrocznyprecel @filozofujacytopor @piksypiksy @scatmanjohn @Drzemka_w_cieniu_drzew @kiedysbylemnormalny @mieszkamzmamusia @lrf1000w @syn_szalwia @XXUnthinkableXX @MonsterQ1234 @sad_pepe @przegrywacz @DzikiWonsZwKapeluszu @KolejnyWykopowyJanusz @hunter_88 @cybek-marian @mirasekturasek @ChceZYC_A_nie_Wegetowac @rouzi @dezyderat @danlenoir @lajfisbjutiful @RekinMisiu @ferdek1212 @KZ_89 @mr_beniz @wujekgraczyk @xeerxes @Muodyhuopiec1919 @dio_ @lvlv @salty_donut @eugeniusz_zua
Pobierz
źródło: comment_c7NWMdYrGCOAbAqGIuQ6A1qtctQY7FP5.jpg
  • 26