Wpis z mikrobloga

Ale ty piłeś te wódki czy tyko po butelce wybierasz ?
Wiekszasc z tych co napisałeś jak np oginski i husaria nie nadaje się do picia jak nie jest z zamrażarki
Na weselu czasami pije die wódkę co stoi od 2 godxin w ciepłe i taka testuj !
Polecam Stumbras ( bez kłosa ) na równi Amundsen i Ew od biedy ta Finlandia. Z tanich luksusowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Colis: jestem tydzien po swoim weselu. Przymierzałem się do kupna wódki przez dłuższy czas. Padło na Stock - goscie zadowoleni, w smaku ok, butelka z zawieszką prezentuje się calkiem niezle i ma jeden najważniejszy element - wbudowany korek
@profaza: ja mam za 27 i mogę oddać nadmiar po weselu, ale dzięki ( )
@escobar: gadałem przed chwilą z różową, to jednak ona pomyliła butelki i jednak jest ładna :D
Za to ojciec, że jakaś mało znana wódka xD Teściu jak najtaniej, ojciec żeby sie prezentowała a różowa chce ładną butelke :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Colis: jak masz w okolicy selgrosa to wyrób sobie kartę- co chwile zmienia sie promocja. Ja kupilem stocka po 19,60 brutto- ciezko o lepsza cene
@Colis: uuu no nie dogodzisz wszystkim, ale wypij z ojcem i teściem bociana, moze ich przekonasz bo bardzo dobra wódka, no i nawet głowa rano nie boli po niej ;)
@pajratus: niektóre piłem ale na wódkach się nie znam, dlatego pytam o poradę. Zawęziłem wstępny wybór po rozmowie z rodziną. Każda strona chce co innego jeden jak najtaniej a drugi jak najlepiej. Ciężko wyśrodkować. Niby finlandia się popsuła.
ale wypij z ojcem i teściem bociana, moze ich przekonasz bo bardzo dobra wódka


@escobar: @Colis: Już wspominałem, że próbowałem na równoległym weselu. Nawet się wymieniliśmy flaszkami z Raciborską. Bocian jest ok.
Tez słyszałem, że Finlandia się popsuła ale nie kupowałem w tym roku.
W miarę dobra wódka to jeszcze Luksusowa ale nie wiem czy dobra kwadratowa butla na wesele (nie spotkałem się).
I oczywiście Absolut ale juz pisałeś, że