Wpis z mikrobloga

Mirki, jaką wódkę byście polecili na wesele?
Aktualnie zastanawiam się pomiędzy: Stock, Bols, Oginski, Husaria i Finlandia.
Osobiście sam za bardzo wódki nie piję, więc proszę o pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wesele #slub #wodka #alkohol

Wódka na wesele

  • Stock 21.7% (723)
  • Bols 4.4% (146)
  • Ogiński 27.3% (908)
  • Husaria 6.9% (229)
  • Finlandia 39.8% (1325)

Oddanych głosów: 3331

  • 195
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 760
@Colis: weź jeszcze Białego Bociana pod uwagę. Smaczna, ładnie wygląda i dobrze się polewa dzięki wąskiej szyjce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kecq: @Colis: Właśnie miałam pisać o Białym Bocianie. O ile wódka może być smaczna - to tak, jest delikatna no i prawda, butelka się godnie prezentuje! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cenowo też nieźle wychodzi.
  • Odpowiedz
@Colis: Ja miałem jedyną prawilną wódke z ziemniaka! Bo prawdziwi mężczyzni nie jedzą ziemniaków tylko je piją :D

Luksusową polecam, zajebiste kwadratowe butelki :P Z naklejkami nie ma problemów, butelki nie kulają się pod stołem :)
  • Odpowiedz
@hemikalik: Finlandię mam za 27 a Ogiński za 22, wiec różnicy bardzo dużej nie ma, więcej niż 27 wydawać nie chcę a na Amundsena oferty nie dali.

@oporopowrotnik91: Czemu mina? Na finlandię naciska ojciec bo "od razu widać, że porządna wódka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@agafiia: @Kecq: Brałem pod uwagę bociana, ale różowej nie podoba się butelka ()

@hasek34:
  • Odpowiedz
Brałem pod uwagę bociana


@Colis: Bociana próbowałem u nowożeńców na drugiej sali. Dobra wódka. Nie wiem co jej się nie podoba ale wąska szyjka to plus po godzinie 22. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz