Wpis z mikrobloga

Do wszystkich, którzy srają się z powodu ceny podstawki pod monitor, monitora czy Mac'a pro. Wbijcie sobie raz a dobrze do głowy, że to nie jest sprzęt 'do gierek', do domu czy nawet do zwykłego biura. To jest highendowy sprzęt do obróbki obrazu i dźwięku. Targetem nie jest zwykły Janusz czy Karyna, czy nawet małe firmy. To jest sprzęt dla sporych przedsiębiorstw i profesjonalnych artystów.

Powiem tak. Jeżeli masz pieniądze i chcesz sobie to kupić BO CIE STAĆ, to tak. Jesteś #!$%@?, bo jest to bardzo duzy niewykorzystany potencjał. Scrollować wykop możesz na wszystkim innym.

Aczkolwiek, jeżeli kupujesz ten sprzęt, bo faktycznie potrzebujesz tego co on oferuje, to nie tylko znasz jego wartość, ale wiesz też, że jest to narzędzie, które Ci się zwróci X-krotnie. Inwestycja i oszczędność czasu.

#apple
  • 75
@SentineI: Ja rozumiem że to jest monitor dla firm i pomijam jego cenę bo nie jest ona skierowana dla zwykłych zjadaczy chleba no ale #!$%@? podstawka za 1000 dolków przecież to nawet brzmi śmiesznie. Ja oczywiście wiem że w niektórych studiach nie potrzebują podstawki bo mają własne no ale nie popadajmy w skrajność. Przecież ta podstawka powinna być już w cenie monitora a jak ktoś ma swoją to jej nie użyje
@SentineI Dlaczego jak ktoś ma pieniądze i kupuje drogi PROFESJONALNY sprzęt do robienia niewiadomo czego, a potem przegląda na nim wykop to jest #!$%@?? Wydawało mi się, że z własnymi pieniędzmi można sobie robić co się chce i nikomu nic do tego.
Zupełnie inaczej by to wyglądało gdyby podnieśli cenę samego monitora o 1000$ a podstawkę "dorzucili" extra. Jestem pewien że nikt by się nie #!$%@?ł


@bananowy_wybawiciel: Przecież tutaj pokazałeś, że jesteś idiotą.
I jeszcze ciebie plusują.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SentineI: Rozumiem monitor. Rozumiem stacja robocza. Ale jaką wartość dodaną ma podstawa do monitora za blisko 1000$. To jest tylko kawałek aluminium z logiem.
@look997: @look997: Nie widzę nic niepoprawnego w tym co napisałem. Zauważyłem tylko, że gdyby wrzucili cenę podstawki w cały zestaw lub sam monitor to sprawa nie byłaby tak medialna i głośna. Każdy przeszedłby obok tego obojętnie. No ale wiedzieli co robią i widać przyniosło to odpowiednie efekty skoro jest takie poruszenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest highendowy sprzęt do obróbki obrazu i dźwięku. Targetem nie jest zwykły Janusz czy Karyna, czy nawet małe firmy. To jest sprzęt dla sporych przedsiębiorstw i profesjonalnych artystów.


@SentineI: Wołam @enemydown czy popełniał na czymś takim tła do Avengersów ( ͡° ͜ʖ ͡°)