Wpis z mikrobloga

Do wszystkich, którzy srają się z powodu ceny podstawki pod monitor, monitora czy Mac'a pro. Wbijcie sobie raz a dobrze do głowy, że to nie jest sprzęt 'do gierek', do domu czy nawet do zwykłego biura. To jest highendowy sprzęt do obróbki obrazu i dźwięku. Targetem nie jest zwykły Janusz czy Karyna, czy nawet małe firmy. To jest sprzęt dla sporych przedsiębiorstw i profesjonalnych artystów.

Powiem tak. Jeżeli masz pieniądze i chcesz sobie to kupić BO CIE STAĆ, to tak. Jesteś #!$%@?, bo jest to bardzo duzy niewykorzystany potencjał. Scrollować wykop możesz na wszystkim innym.

Aczkolwiek, jeżeli kupujesz ten sprzęt, bo faktycznie potrzebujesz tego co on oferuje, to nie tylko znasz jego wartość, ale wiesz też, że jest to narzędzie, które Ci się zwróci X-krotnie. Inwestycja i oszczędność czasu.

#apple
  • 75
  • Odpowiedz
@SentineI: ale wiesz też, że jest to narzędzie, które Ci się zwróci X-krotnie
No i teraz odpowiedz mi jak szybciej/lepiej zwroci mi sie #!$%@? podstawka za tysiac dolarow od takiej za np. 200/300dolcow? oraz czy nie bedzie tak samo jak z inna podstawka do monitorow Apple'a, ktora ma tak miekkie sruby, ze sie rozpadaja od JEDNOKROTNEGO odkrecenia tychze xD
  • Odpowiedz
@SentineI: Do podstawki do monitora, koniecznie trzeba dokupić te podkładki pod przewody głośnikowe za 1k sztuka, bo się przemagnetyzują od rezonansu Ziemi i będzie źle muzyczka grać.

Człowieku, ja rozumiem że dobry sprzęt kosztuje. Tak, dobry monitor też musi kosztować. Ale $1k za podkładkę to tylko i wyłącznie dojenie kasy z frajerów, bo nie oferuje niczego szczególnego. Jeśli by oferowała jakieś szczególne możliwości, to niech kosztuje nawet 2x tyle - spoko.
  • Odpowiedz
@SentineI

Dlatego zamiast mieć monitor drożej, masz go taniej bez podstawy.


XD

Niech jeszcze sprzedają oddzielnie obudowę,ekran, guziki. Przecież

Możesz mieć swoją, zrobioną pod Ciebie i na zamówienie


XD Bronienie tego absurdu jest samo w sobie absurdalne
  • Odpowiedz
To jest highendowy sprzęt do obróbki obrazu i dźwięku.


@SentineI: Jestem użytkownikiem sprzętu Apple, bo fajnie się na nim pracuje. Wszystko działa out-of-the-box i nie muszę spędzać wielu godzin na konfiguracji. Ich sprzęt jest drogi, ale moim zdaniem wart swojej ceny.

No ale kurde, bez przesady. Podstawka na monitor to trochę plastiku, czy aluminium. Ten sam monitor będzie pracował równie dobrze stojąc na kartonie po butach. 4,000 zł to trochę spora
  • Odpowiedz
@SentineI: nie bylo by tatu gdyby monitor kosztowal 5499 a podstawka stowe czy dwie. Ale tysiaka? Kto by chcial #!$%@? tysiac A kawalwk aluminium? Ja bym kupil sam monitor a podstawke z aliexpress - juz pewnie rusza produkcja za 5 dych xd
  • Odpowiedz
@sowiq: co do monitora to jest masa profesjonalnych monitorow, ktore kosztuja duzo wiecej niż apple. Zobacz chociazby monitory canona. Ten kto kupi ten monitor to profesjonalista ktory ma mase sprzetu i stojaki na monitor. Po cholere ma placic za podstawke, wystarczy sam ekran ktory sobie powiesi. Jedyne do czego sie moge doczepić to to, ze nie jest to natywnie VESA a nawet jesli to moim zdaniem przejsciowka powinna byc albo w
  • Odpowiedz
co do monitora to jest masa profesjonalnych monitorow, ktore kosztuja duzo wiecej niż apple. Zobacz chociazby monitory canona


@monarchista: Ale przecież nikt tutaj nie czepia się monitora i jego ceny.

Ten kto kupi ten monitor to profesjonalista ktory ma mase sprzetu i stojaki na monitor.


@monarchista: ...które nie będą pasowały do monitora Apple. Nie wiem czy widziałeś zdjęcia tego stojaka albo monitora od tyłu, ale to nie jest żadne standardowe
  • Odpowiedz
@monarchista: Przeczytałem całość. Odniosłem się tylko do części, z którymi nie do końca się zgadzam ;)

A jak skomentujesz poniższe pytanie?

Ten stojak nazywa się "Pro Stand". Co w nim jest takiego "Pro"? Bo wygląda dosyć zwyczajnie.
  • Odpowiedz
@SentineI: jesteście jak pelikany. Ninja marketing manager z Apple właśnie dostaje premie bo bez wydania złotówki na reklamy każdy, KAŻDY gada o ich high endowym monitorze. @prohackuser eizo może daje namiot ale nikt oprócz grupy targetowej o tym nie gada ;-)
  • Odpowiedz