Wpis z mikrobloga

Jutro wyruszam rowerem by kupić kolejne opakowanie leku na łysienie (finasteryd) ze swojego źródła( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam ledwo 20 lat więc muszę kupować na własną rękę bez recepty. Lekarz mi tego nie przepisze, a włosów szkoda.
Biorę to chyba już 10 miesięcy i nie żałuje. W moim przypadku nie ma skutków ubocznych. Libido dalej wywalone w kosmos.
Zacząłem brać już w wieku 19 lat, bo wole umrzeć z włosami.
Jak już będę miał lvl21 to znajdę sobie ogarniętego lekarza który będziem mi to przepisywał i będę miał ten lek za niższą cenę.

#lysienie #przegryw #zakola #wlosy #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #rower #leki
  • 31
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919 i dlatego omijasz podstawę i wymagania do brania leków xD brawo geniuszu. Truj się dalej #!$%@? tabletek (pewnie z Indii jeszcze xD), zamiast czekać ten głupi rok/kilka miesięcy, potem płaku płaku bo drogo, odstawisz, włosów nie będzie a do lekarza iść to wstyd.
  • Odpowiedz
@harpiowata:
Pójdę do lekarza jak już będę mail 21 lat.
Do kupionego leku dostawałem paragon, bo kupowałem go od typa który ma to przepisane przez dermatologa ale jest starszy. W ciągu roku ma do sprzedania zaledwie kilka takich opakowań.
Wielu lekarzy w polszy żyje w takim ciemnogrodzie że zostanę zlany pewnie nawet jak będę miał 25 lat. Powiedzą mi że to nic złego i #!$%@?.
Miałem zakola w wieku 16 lat
  • Odpowiedz
@harpiowata:
Takie życie #!$%@? genetyki. Co ciekawe ojciec ma też zakola ale od baaaardzo dawna mu się nie powiększają. Najwidoczniej ma już tak niski testosteron że w jego organizmie jest za mało DHT by niszczyć cebulki włosów. Ale generalnie mam zamiar umrzeć z włosami.
Jak będę miał wolne środki to kupię minoxidyl 15% (chyba tak się nazywało) bo coś wolno te włosy odrastają i myśle że trzeba działać na dwa fronty.
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: Pewnie połowa tagu #rower goli nogi, żeby mieć lepsze osiągi, a ty boisz się łysiny. Nie takie problemy ludzie mają. U mnie włosy wpadają w kolor tzw. "świński blond" (im więcej słońca tym bardziej Eminema przypominam, na zimę w drugą stronę). Gość z pracy próbował podjechać w temacie rudego to mu odpowiedziałem, że ja się na łyso mogę ogolić, a on i tak się nie domyje, jeśli chodzi o karnację.
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919 to ciekawe, kiedy Twój diler śmiesznych tabletek spadnie z rowerka i nie będzie w stanie Ci już tego przepisywać. Świat się skończy, bo leków nie będzie i włosy zaczną wypadać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A badania hormonalne pewnie sam sobie robiłeś, żeby określić źródło problemu, co nie?
  • Odpowiedz
@harpiowata:
Znajdę kolejnego. 21 lat i zacznę szukać lekarza który nie żyje w ciemnogrodzie i mi to przepisze. Za sorzedaż takich krkôw jest kara jaj za sprzedanie aspiryny.
Można mieć niski testosteron ale jeśli mamy nadwrażliwość na DHT to i tak ma się zakola
  • Odpowiedz