Wpis z mikrobloga

@Marasmeus: a co tak trudno ogarnać kogoś w necie... chyba, że masz tak jak ja i p[isanie z kimś codziennie cię męczy. Jak po kilka wiadomości, to spoko, ale nie przez godzinę, albo dłużej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@night_witch95: u mnie to samo xD kurka wodna, serduszko mam wielkie i czasami od razu komuś zaufam, a później kończy się to okropnie. Dlatego teraz unikam jakichkolwiek zażyłych relacji, bo albo mnie oleją w stylu: "ty piszesz zawsze, to po co ja mam się do ciebie odzywać?", albo skończy się to tym, że nie mogą się ze mną przyjaźnić, bo za bardzo mnie lubią xD. Nienawidzę życia.
@Akayari: Klasyk ¯\(ツ)_/¯ #!$%@? to to wszystko. Ja się nie bawię w żadne przyjaźnie już. Ludzie wiedzą, że jak potrzebują, to mogą do mnie napisać i postaram się zawsze wysłuchać i jakoś pomóc, co też robią. Zapytają czasem co u mnie, choć i tak większość już trzymam w sobie i się za bardzo nie rozgaduję o sobie i w sumie tyle. Taka jednostronna przyjaźń od paru osób, bo ja się
Też tak czasami macie, że pogadali byście sobie z kimś ale w sumie nie macie nikogo do kogo moglibyście tak po prostu napisać i pogadać o głupotach?


@Marasmeus: Nie mam tak, moge sobie w każdej chwili napisac do ziomeczków i zarzucić dowolny z dupy temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)