Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Zdrapkowe Mirki,

Mamy to!!!

[̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] ___________________________________________________________ [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

Obecny rekord pod tagiem #wykopskubietotalizatora wynoszący 36 000 zł został pobity!

[̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]
__________________________________________________________ [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

Trochę historii: W zeszłym roku jeden z użytkowników wydrapał 36 000 zł w zdrapce "Szczęśliwe Linie", ale zdecydował, że po wygranej zachowa anonimowość. Uszanowałem jego prawo i tematu nie poruszałem.

Napisała do mnie jednak użytkowniczka @biala_wilczyca , która pochwaliła się kilka dni temu wygraną w wysokości... 208 000 zł w zdrapce "Ekstra Pensja"! Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie Lotto wszystko wskazuje na to, że wygrana została już odebrana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby być dokładnym należy dodać, że wygrywający los został zakupiony przez mamę użytkowniczki, więc trzeba przyznać, że ma kobieta dobrą rękę! (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃

Jest mi naprawdę niesamowicie dobrze na serduszku kiedy widzę, że komuś nareszcie udało się wydrapać coś tak dużego. Wielu z Was chwali się wysokimi wygranymi, np. 500 zł, ale jednak wewnętrznie zawsze czułem taki niesmak, że tworzymy tak dużą społeczność a nie mamy czym się naprawdę pochwalić, więc tym bardziej jestem niesamowicie zadowolony z faktu, że nareszcie komuś się udało wygrać coś, co naprawdę może być ciężko przebić.

Wydaje mi się, że jeżeli będziecie mieli w przyszłości jakieś pytania dotyczące odbierania tak dużych pieniędzy to użytkowniczka @biala_wilczyca wraz z Mamą udzielą Wam niezbędnych rad i wskazówek.

Ja dalej trzymam kciuki za wszystkich Mirków i wszystkie Mirabelki pod naszym wspólnym zdrapkowym tagiem. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda wydrapać się komuś z nas coś tak dużego.

Użytkowniczce @biala_wilczyca oraz jej Mamie jeszcze raz składam ogromne, należne, gratulacje. Jeżeli zamierzacie jeszcze od czasu do czasu coś podrapać to mam nadzieję, że uda Wam się uzyskać jeszcze lepsze rezultaty - w końcu nic nie stoi na przeszkodzie żeby poprawić swój własny wynik ( )

Na koniec informacja, że wygrywający los został zakupiony w jednej z kolektur w miejscowości #strzelin ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jako obrazek do wpisu wrzucam zdjęcie wygranej, które przekazała mi nasza Mirabelka i pozwoliła mi je Wam udostępnić.

..............................................................................................................................

Tradycyjnie też raz na jakiś czas odpowiedź na pytanie: Jakie zdrapki obecnie kupować?

- 1 zł -
- Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
W tej cenie w "Arkuszu Zdrapkowym" miejsce 1. zajmuje zdrapka "Lotek", ale z uwagi na fakt, Lotto nie wykazało w tej zdrapce wszystkich wydrapanych do tej pory nagród głównych to mimo swojego pierwszego miejsca odradzam jej zakup bo ciężko mi w niej określić jakieś ciekawsze przedziały dające wyższe szanse na wygrane niż pozostałe. Jeżeli musi to być zdrapka za złotówkę to polecam spróbować swojego szczęścia w zdrapce "Drzewko Szczęścia". Szanse na nagrodę główną są w niej trzykrotnie wyższe niż w innych "bardziej pewnych" zdrapkach, niestety nagroda główna to "tylko" 6 000 zł, ale jest to w pewien sposób rekompensowane przez pozostałą liczbę nadal dostępnych nagród głównych, których obecnie do wydrapania pozostaje 15.

- Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 1 zł z kompletem nagród głównych, ale jeżeli musi to być zdrapka w cenie 1 zł z wysoką liczbą nadal dostępnych nagród głównych to polecam nową edycję zdrapki "Lotek". W nowej edycji początkowo do wygrania było 21 nagród głównych, obecnie jednak w grze pozostaje 16. Nie mniej jednak wszystko wskazuje na to, że niezależnie od wybranej zdrapki macie zawsze szanse na wydrapanie nagrody głównej gdyż nadal w każdym przedziale jakieś występują i nie znajdziemy tutaj przedziałów pustych, czyli pozbawionych nagród głównych. Na koniec przypomnę, że nagroda główna w tej zdrapce to 40 000 zł, co jest najwyższą nagrodą główną kiedykolwiek dostępną w zdrapce za 1 zł. Właśnie przez to zdrapka od wielu lat jest zakupem to tzw. równego rachunku.

- 2 zł -
- Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
W tej kategorii cenowej "Arkusz Zdrapkowy" pokazuje, że powinniśmy kupować zdrapkę "Deszcz Pieniędzy". W "Deszczu Pieniędzy" możemy liczyć na 40 000 zł, co nie jest jakąś wysoką kwotą patrząc na pozostałe zdrapki w cenie 2 zł, ale "Arkusz Zdrapkowy" nie widzi obecnie nic lepszego w tej cenie. Obecnie w zdrapce "Deszcz Pieniędzy" do wydrapania pozostało 5 nagród głównych. Niestety Lotto nie podaje informacji o tym gdzie zostały wydrapane 2 z 10 nagród głównych, przez co ustalanie dokładniejszych gorących przedziałów jest utrudnione. Jednak na podstawie obecnych informacji w obu wersjach kolorystycznych, czyli i w niebieskiej jak i w żółtej, powinny znajdować się jeszcze wygrywające losy z nagrodami głównymi. Jeżeli w Waszej okolicy są te zdrapki w sprzyjającym przedziale, a dodatkowo macie ochotę na coś za 2 zł to ta zdrapka jest właśnie dla Was.

- Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 2 zł z kompletem nagród głównych, ale jeżeli musi to być zdrapka w cenie 2 zł z wysoką liczbą nadal dostępnych nagród głównych to polecam zakup zdrapki "Super 7" w kolorze pomarańczowym, niebieskim lub zielonym. Zdrapka "Super 7" to jedna z najlepiej sprzedających się zdrapek w ofercie Lotto w cenie 2 zł i właśnie dzisiaj do sprzedaży wychodzi jej kolejna edycja, a wraz z nią aż 13 nagród głównych, każda o wartości 77 777 zł. W żadnej innej zdrapce za 2 zł nie ma do wygrania aż tak dużych pieniędzy. Zdrapka jest także bardzo lubiana ze względu na wysokie szanse na wydrapanie 77 zł, które bardzo często reperuje zdrapkowy ujemny (przeważnie) bilans. Obecnie do wygrania pozostało 12 nagród głównych, niestety Lotto nie podaje informacji o tym gdzie wydrapana została pierwsza nagroda główna, przez co trudno tutaj mówić o jakimś zawężeniu przedziałów. Jeżeli oczekujecie na zdrapkę z pełnym kompletem nagród głównych to 10 czerwca do sprzedaży trafi nowa edycja zdrapki "Szybkie 50", a wraz z nią 9 nagród głównych, każda o wartości 50 000 zł.

- 3 zł -
- Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
W tej kategorii cenowej polecam zakup zdrapki "Krzyżówka". W zdrapce "Krzyżówka" nagroda główna to "tylko" 40 000 zł, ale jak już przystało na zdrapki w cenie 3 zł ilość dostępnych nagród głównych zawsze rekompensuje niższą nagrodę główną, niż powinniśmy się w tej cenie spodziewać. Dodatkowo zdrapka #!$%@? się ciekawą metodą drapania polegającą na drapaniu pól z literami, które zostały ukryte pod warstwą ścieralną. Utworzone w ten sposób pełne wyrazy pozwalają wygrać kwotę zgodną z legendą na zdrapce. Jest to obecnie najtańsza wersja "Krzyżówki", ale w sprzedaży jest także dostępna podwójna wersja "Krzyżówki XL", czy też potrójna "Krzyżówki XXL" - a wszystko to specjalnie dla miłośników dłuższego drapania.

- Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 3 zł z kompletem nagród głównych, ale jeżeli musi to być zdrapka w cenie 3 zł z wysoką liczbą nadal dostępnych nagród głównych to polecam zdrapkę "Szczęśliwe Linie". Początkowo do wygrania były 24 nagrody główne, obecnie jednak w grze nadal pozostaje 19. Brakuje na pewno po 1 nagrodzie głównej w zdrapce każdego z dostępnych kolorów (przypominam, że zdrapka występuje w kolorach: biały, fioletowy oraz czerwony). Nieznane natomiast są kolory 2. pozostałych wydrapanych nagród głównych, powodem jest brak informacji oficjalnych od Lotto. Tak więc bazując na podstawie obecnie dostępnych danych wszystko wskazuje na to, że w każdym kolorze jest nadal dostępna podobna liczba nagród głównych, należy jednak starać się unikać przedziałów podanych w "Arkuszu Zdrapkowym".

- 5 zł -
- Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
W tej kategorii cenowej miejsce pierwsze przejęła zdrapka "10 x KASA". Z początkowych 4 nagród głównych do wydrapania pozostały 2. Interesująca nas zdrapka "10 x KASA" jest dostępna w 2. kolorach: zielonym i czerwonym i na chwilę obecną w obu znajduje się jeszcze po 1 nagrodzie głównej do wydrapania. Nagroda główna w tej zdrapce wynosi 200 000 zł i obecnie szanse na jej wydrapanie przy zakupie jednego sprzyjającego losu wynoszą około 0,0004%. Należy mieć jednak na uwadze, że zdrapka jest już na wyczerpaniu jeżeli chodzi o dostępność w kolekturach. Pozostały szacowany nakład wynosi około 12%, co może utrudniać ewentualne większe zakupy, gdyż w większości kolektur już jej zapewne w sprzedaży nie ma i należałoby jej szukać w mniej obleganych punktach. Mimo to trzymam kciuki za Waszą wygraną w niej, gdyż zdrapka ta zajmuje 2. miejsce w całościowym "Arkuszu Zdrapkowym" i w sumie warto się na niej skupić bo niedługo Lotto planuje zakończyć jej sprzedaż.

- Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 5 zł z kompletem nagród głównych, ale jeżeli musi to być zdrapka w cenie 5 zł z wysoką liczbą nadal dostępnych nagród głównych to polecam zdrapkę "Kocham Zdrapki". Początkowo do wygrania było 60 nagród głównych, obecnie jednak w grze nadal pozostaje 44. Zdrapka #!$%@? się niską wysokością nagrody głównej, jest to "tylko" 20 000 zł, ale ponownie, Lotto zamiast w jakość poszło w ilość. Oznacza to, że w żadnej innej zdrapce w tej cenie nie ma aż tylu nagród głównych, a dzięki temu, że jest ich aż tyle to mniej mamy wykluczeń ewentualnych pustych przedziałów. Nasze szanse na nagrodę główną przy zakupie jednej sztuki wynoszą około 0,0005% co jest drugim najlepszym wynikiem w kategorii zdrapek w cenie 5 zł, lepsza jest tylko "Krzyżówka XL", ale większość drapaczy nie lubi żadnego rodzaju krzyżówek ¯_( ͠° ͟ʖ ͠° )


- 10 zł -
W tej kategorii cenowej dzieje się magia ponieważ niezależnie od tego czy dbamy o swój szacowany poziom zysku przy kupnie większej ilości sztuk, czy też zależy nam jedynie na zdrapkach z dostępnym kompletem nagród głównych, to wybór jest jeden - "Góra Kasy"!
Zdrapka wyprzedała się już w ponad 70% a nadal wszystkie nagrody główne są w niej dostępne do wydrapania, a jest się o co bić, bo nagroda główna w tej zdrapce to aż 500 000 zł, które już naprawdę dobrze działa na wyobraźnię (przynajmniej moją ( ͡~ ͜ʖ ͡°)). Zdrapka "Góra Kasy" jest dostępna w dwóch kolorach: ciemnozielonym oraz czarnym, i jak już wspomniałem nie musimy myśleć nad tym który kolor jest lepszy ponieważ z punktu widzenia nagród głównych oba są traktowane jednocześnie.
Dawno nie mieliśmy takiej sytuacji więc drapiącym zdrapki, którzy nie chcą wydziwiać przy kolektorze polecam gorąco jej zakup.

- 20 zł -
- Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
Najlepszym zakupem w tej cenie będzie zdrapka "Szybki Milion" w kolorze pomarańczowym. W tym kolorze znajduje się ostatnia główna wygrana o wartości aż 1 000 000 zł! W sprzedaży dostępna jest także wersja zielona "Szybkiego Miliona", ale tam już możecie liczyć najwyżej jedynie na 50 000 zł. Zdrapka ta pomimo swojej ceny zaczyna robić się interesująca. Zostało wyprzedane już prawie ponad 80% początkowego nakładu a dalej nagroda główna czeka na osobę, która ją wydrapie. W ogólnym "Arkuszu Zdrapkowym" zdrapka "Szybki Milion" zajmuje miejsce 1 z 48 co oznacza, że czasem lepiej kupić jedną droższą zdrapkę niż np. 20 zdrapek za 1 zł.

- Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
Niestety w sprzedaży nie ma obecnie zdrapki w cenie 20 zł z kompletem wszystkich nagród głównych i nic nie wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości coś nowego się pojawi. Na rynku są obecnie dostępne 4 rodzaje zdrapek w cenie 20 zł, i tylko 2 z nich posiadają po ostatniej pozostałej nagrodzie głównej do wydrapania. Są to: "Szybki Milion" w wersji pomarańczowej, oraz "Mój Pierwszy Milion" w wersji zielonej. Na obecną chwilę krążą dopiero plotki o wprowadzeniu nowej zdrapki w cenie 20 zł do sprzedaży, a wszystko ma się zdarzyć w okresie wakacji. Do tego czasu zmuszeniu jesteśmy bazować na "Szybkim Milionie" oraz "Moim Pierwszym Milionie". Oczywiście pamiętajcie by omijać szerokim łukiem zdrapki "Giga Życie" oraz "1 000 000 w Banku", gdyż w nich nie ma już żadnego 1 000 000 zł do wydrapania!

- 30 zł -
W tej kategorii cenowej mamy do drapania nową zdrapkę o jubilerskiej nazwie "Brylanty". Nowa zdrapka w cenie 30 zł weszła do sprzedaży 30 maja, a już wydrapano w niej 5 nagród po 7 000 zł każda, czyli okazuje się, że do tej pory każdego dnia jakiś szczęśliwiec skromnie się dzięki niej wzbogacał. Wiem, że wielu z Was czekało na nową zdrapkę w cenie 30 zł po tym jak w poprzedniczce, "Wielkiej Zdrapce 777", wydrapano wszystkie nagrody główne. Tak więc cieszę się, że znowu macie szanse na walkę o wydrapanie 2 000 000 zł i mam ogromną nadzieję, że w tej edycji jedno z 2 000 000 zł trafi w ręce któregoś z Mirków, czy którejś z Mirabelek ༼ຈل͜ຈ༽
Małe wsparcie słowem ode mnie: jeżeli zamierzacie drapać "Brylanty" to pilnujcie swojego portfela. Ta zdrapka, podobnie jak poprzedniczka w tej cenie, potrafi szybko drenować kieszenie i bardzo często możecie napotykać na swojej drodze paczki ze zwrotem 150 zł, gdzie wygrywające losy będą Wam często dawać 30 czy też 60 zł. Takie kwoty kuszą graniem "na wymianę" a to szybko może Was doprowadzić do frustracji, że ciągle tylko te zwroty i zwroty. Zdrapka ta jest bardzo ciekawa pod względem np. nagród 1 000 zł, czy też po prostu możliwości wygrania ogromnej kwoty 2 000 000 zł, ale naprawdę trzeba pilnować żeby się w niej szybko finansowo nie pogrążyć. Moja taktyka to 1 sztuka tygodniowo bez względu na to co wydrapałem wcześniej, jeżeli udało się wygrać więcej to resztę zabieram na następne tygodnie, jeżeli pustak to nie próbuję się na niej odgrywać.

- 50 zł -
Tutaj również nie mamy dużego wyboru bo do dyspozycji mamy obecnie pakiety "Super Prezent" oraz "Czas na Prezent". Większość pakietów jest sprzedawana w paczkach po 10 zdrapek w cenie 5 zł każda, czyli ich łączna cena to 50 zł. W pakiecie tym minimalny zwrot z całego pakietu to 15 zł. Pakiet jest dobry dla ludzi którzy chcą mieć jakąś gwarancję chociażby niskiej wygranej, bo kupując 10 innych zdrapek za 5 zł możemy trafić 10 losów pustych a w tym pakiecie zawsze chociaż to 15 zł się zwróci.
Jeżeli stoicie przed wyborem pakietu, to koniecznie decydujcie się na pakiet "Super Prezent", w nim nadal macie szansę na 250 000 zł. Kupując pakiet "Czas na Prezent" pozbawiacie się szansy na 250 000 zł gdyż w tym pakiecie takich nagród już nie ma i maksymalnie możecie w nich wydrapać 10 000 zł

..............................................................................................................................

Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

Pamiętajcie, że prowadzony jest także "Arkusz Zdrapkowy" dostępny dla Was online pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

#wykopskubietotalizatora
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_xSEj48jQlJU3XQVlsTfitM1cYt3ZdKzo.jpg

Pobierz
  • 30
mireczku, jak zwykle szacun za Twoją robotę. Powiedz mi jeszcze tylko: jeśli chodzi o mega pensję za 10zl jest tam jeszcze główna wygrana? Jaki kolor warto brać? Ostatnio jakiś dodruk był zdaje się? Dzięki!


@3w3linka: w "Mega Pensji" w sprzedaży mamy 4 kolory: fioletowy, żółty, szary i granatowy.

Nagrody główne dostępne są w wersji szarej i granatowej. Przy czym ta fioletowa jest BARDZO podobna do granatowej.

To jest wersja fioletowa BEZ
@Nutaharion: Co sie bardziej oplaca, puszczac raz w tygodniu euro jackpot czy codziennie mini lotka? Prawdopodbienstwo wygranej w euro jackpot to 1:27 przy cenie 12.5pln, a wygrana w mini lotku to 1:124 przy cenie 1.5pln. Prawdopodbienstwo podane przy jakiejkolwiek wygranej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@obcx: wg mnie obie gry należą do grupy której nie należy porównywać. W Mini Lotto nagroda główna to zalążek nagrody głównej w Eurojackpot. To są dwa oddzielne światy.
Mini jest kapryśną gra, bo w sumie najczęściej będziemy trafiać te trójki warte około 25 czy 50 zł, później szanse na czwórkę są dużo niższe. W EJ te stopnie są tak jakoś lepiej poukładane, ale ta stawka za zakład demotywuje.
Na pewno warto
@Invisible22: @Nutaharion:są oddziały regionalne, dla Dolnego Śląska oczywiście Wrocław, cała procedura trwała prawie godzinę (podpisywanie zgód, oglądanie zdrapki przez pracownika oddziału, powiadomienie głównej siedziby o wygranej) Pisniadze od razu są przelewane na konto, reszta wypłacana w formie pensji (i nie jest to równe 3 tys. tylko ok 2700). Nie było doradcy czy psychologa, który podpowiedział by co zrobić z pieniędzmi, ale tu podejrzewam, ze wygrana była za mała ( ͡