Wpis z mikrobloga

  • 26
@iSpofforth a Ancelotti światowej klasy trener jest ślepy i wstawia go do składu, bo jest miłym chłopcem.. tak się składa, że przez niego w Napoli przechodziła większość piłek w tym sezonie i jeśli nie asystował bezpośrednio to miał wiele kluczowych zagrań.
  • Odpowiedz
A wiecie, że nie każdego pomocnika rozlicza się z asyst? Modric jak wygrywał złotą piłkę, to w LaLidze miał 1 gola i 6 asyst. Cudowne liczby. A Zieliński wydaje mi się, że przeważnie gra niżej niż Modric.
  • Odpowiedz
@nexetpl: Wez pod uwage, ze w tym sezonie w Napoli miales Zielinskiego, ktory byl rzucany w roli strazaka, czyli tam gdzie ktos sie kontuzjowal, byl zawieszony czy cokolwiek innego, to tam wskakiwal Zielinski. Z tego powodu gral jako lewy skrzydlowy, pomocnik ofensywny, srodkowy pomocnik, a nawet jako cofniety pomocnik, gdy Allan nie gral. Kolejna kwestia to pech Zielinskiego, ze koledzy z formacji rozgrywali sezon zycia, a szczegolnie Fabian.
Wez tez
  • Odpowiedz
a Ancelotti światowej klasy trener jest ślepy i wstawia go do składu, bo jest miłym chłopcem..


@jakcyk: w lidze gdzie Atalanta jest 3 to faktycznie trzeba mocarzy żeby jakoś grać, prawda jest taka że Zielu jest mocno przeciętny

Gattuso jest 5 Milanem gdzie grają takie koksy jak Suso czy Cutrone xD
  • Odpowiedz
xD Zieliński przeciętny gracz a trener drużyny która zwyciężyła w tym roku ligę mistrzów od 4 lat co okno transferowe wysyła nowe oferty za tego ponoć nieudacznika xDDDDDD przecież dopiero co 1,5 miesiąca temu znowu oficjalnie padły informacje o dalszych probach pozyskania go xD


@oskar-wojciech: nie wierz w to
  • Odpowiedz
Lubie cie stary ale teraz to mnie #!$%@?, jak nie ogladasz napoli to nie #!$%@? glupot o jednym z najlepszych imo zawodnikow sezonu w tym klubie


@kexus512: ale żeby dwie asysty? Wiem, że w tym roku ODPALIŁ, ale czemu liczby takie tragiczne?
  • Odpowiedz
@nexetpl: też mnie to rozwaliło ale podobno koledzy nie wykorzystują jego dobrych podań, takie jest zdanie bodajże Święcickiego, który ogląda często Napoli. Jako, że go w miarę lubię, uważam że może mówić prawdę. Chociaż moim osobistym zdaniem Pjoter nie wykorzystuje swojego potencjału. i gdybym miał stawiać swoje pieniądze, to postawiłbym, że nie będzie nawet bardzo dobry. Aczkolwiek może?kiedyś? Fajnie by było.
  • Odpowiedz
@nexetpl Liczby ma tragiczne to fakt, ale to wynika też ze zmiany pozycji, dostał w tym sezonie dużo więcej zadań defensywnych i szokująco wręcz dobrze się z nich wywiazywal, a jego kreatywność Ancelotti postanowił wykorzystać bardziej w "fazie przejścia" niż pod bramką przeciwnika i tam jest niezastąpiony. Do tego też skuteczność Napoli była jaka była, mógł spokojnie tych asyst trochę nazbierać gdyby inni wykorzystywali jego podania. Liczby to nie wszystko i
  • Odpowiedz