Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pokłóciłem się z żoną o to, że nie noszę obrączki. 2 tygodnie temu miałem ślub... tak wiem, piękny początek... 2 tygodnie temu miałem ślub i nie noszę obrączki za co żona ma do mnie pretensje. Po prostu ja nigy nie nosiłem żadnych pierścionków, sygnetów i jest mi niewygodnie z obrączką i wiedziałem, ze jej nosić nie będę ale żonie nic nie powiedziałem. Źle zrobiłem bo zakładałem ją przy żonie a zaraz później ją ściągałem. W pracy tez jej nie nosiłem, od razu powiedziałem, ze ja nie lubię pierscionków, a że w mojej pracy mam towarzystwo bardzo otwarte to nikt o nic się nie dopytywał. Nie chce mi sie tu rozpisywać jak żona się dowiedziała bo to i tak nie ma żadnego znaczenia. W każdym razie ma ogromne pretensje, że nawet jej o niczym nie wspomniałem, ze nie zamierzam jej w ogóle nosić (nie powiedziałem bo wiem co by było, miałaby pretensje do mnie a nie chciałem psuc atmosfery). Zona próbowała mnie nakłonić żebym przynajmniej ponosił ją kilka dni i że się człowiek przyzwyczai, ze ona też nie była przyzwyczajaona do noszenia pierścionow na niektórych palcach ale po 2 dniach sie przyzwyczaiła. Ma pretensje że ja nawet nie chce sposóbować. Ja wiem, ze bedzie mi niewygodnie, ale ona tego nie chce zrozumieć. Później zaproponowała, że moze bedę nosic obrączkę na łancuszku, ze kupi ma jakiś ładny ale tez tego nie chce bo to bedzie wygladac dziwnie. Żona jest zozżalona i zła. Nie wiem jak to wszystko odkręcić bo jestesmy dopiero 2 tygodnie po ślubie i już mamy zaliczoną dużą kłótnie ( ͡° ʖ̯ ͡°).

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 205
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeszcze zrozumiałbym, że nie chcesz nosić na palcu bo niewygodnie, chociaż mógłbyś przynajmniej spróbować, powtórzę, przyjamniej spróbować, bo faktycznie czlowiek szybko się przyzwyczaja ale nie chcesz nawet nosić na łańcuszku???
I dziwne jest to, że przed ślubem nie chciałeś jej o tym dość istotnym fakcie powiedzieć.
@AnonimoweMirkoWyznania: ale jestes dzban, ja #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Juz walic te obraczke. Ty nawet nie rozumiesz, ze jak nie bedziesz jej nosil przez jakis czas, to nie bedziesz sie mogl do niej przyzwyczaic. Tez piszesz, ze Ty wiesz to, Ty wiesz tamto, a gowno wiesz i taka jest prawda. Robisz z igly widly. Jak Ci obraczka nie pasuje to oznacza, ze wasz jubiler/zlotnik to tez