Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pokłóciłem się z żoną o to, że nie noszę obrączki. 2 tygodnie temu miałem ślub... tak wiem, piękny początek... 2 tygodnie temu miałem ślub i nie noszę obrączki za co żona ma do mnie pretensje. Po prostu ja nigy nie nosiłem żadnych pierścionków, sygnetów i jest mi niewygodnie z obrączką i wiedziałem, ze jej nosić nie będę ale żonie nic nie powiedziałem. Źle zrobiłem bo zakładałem ją przy żonie a zaraz później ją ściągałem. W pracy tez jej nie nosiłem, od razu powiedziałem, ze ja nie lubię pierscionków, a że w mojej pracy mam towarzystwo bardzo otwarte to nikt o nic się nie dopytywał. Nie chce mi sie tu rozpisywać jak żona się dowiedziała bo to i tak nie ma żadnego znaczenia. W każdym razie ma ogromne pretensje, że nawet jej o niczym nie wspomniałem, ze nie zamierzam jej w ogóle nosić (nie powiedziałem bo wiem co by było, miałaby pretensje do mnie a nie chciałem psuc atmosfery). Zona próbowała mnie nakłonić żebym przynajmniej ponosił ją kilka dni i że się człowiek przyzwyczai, ze ona też nie była przyzwyczajaona do noszenia pierścionow na niektórych palcach ale po 2 dniach sie przyzwyczaiła. Ma pretensje że ja nawet nie chce sposóbować. Ja wiem, ze bedzie mi niewygodnie, ale ona tego nie chce zrozumieć. Później zaproponowała, że moze bedę nosic obrączkę na łancuszku, ze kupi ma jakiś ładny ale tez tego nie chce bo to bedzie wygladac dziwnie. Żona jest zozżalona i zła. Nie wiem jak to wszystko odkręcić bo jestesmy dopiero 2 tygodnie po ślubie i już mamy zaliczoną dużą kłótnie ( ͡° ʖ̯ ͡°).

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 205
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieraz-nie-dwa: myślałam, ze noszenie obrączki to komunikowanie swiatu, ze sie jest w małżeństwie i nie wstydzenie sie tego, a nie zachowywanie sie jak typo, co chce wyrwac jakies laski udajac, ze jest bez zony xD a potem zdziwiwenie, ze żonę moze to urazic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania problemem nie jest nie noszenie obraczki, a wczesniejsze udawanie ze będziesz to robic. Osobiscie po paru tygodniach czułem sie glupio bez obraczki a na np. basen zakładam obraczke na łańcuszek zeby mi sie nie zsunela.
Btw. problemy troche jak z podstawowki.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie nosimy z żoną obrączek. Ona nie lubi nic na palcach nosić (za to uwielbia kolczyki czy wisiory), ja - gdy pracowałem delegacyjnie - kilka razy musiałem kilkadziesiąt kilometrów wracać do hotelu, bo została na umywalce. I tak jakoś zostało, choć gdyby żona stwierdziła, że wracamy do noszenia, nie miałbym z tym problemu.
  • Odpowiedz
przecież to tylko symbol


@semi-automatic: Dokładnie. W tym wypadku to symbol jakim OP jest dzbanem. Nie dlatego, że mu niewygodnie tylko dlatego, że ściemniał żonę a teraz nawet nie chce spróbować znaleźć rozwiązania.

Koleżanka miała podobny problem z wygodą. Wytatuowała sobie obrączkę na palcu i po problemie.
  • Odpowiedz