Wpis z mikrobloga

Pierwszy ciepły dzień i już się zaczyna w #pracbaza

Wchodzi mężczyzna do biura

- DZIEŃ DOBRY

- DZIEŃ DOBRY #!$%@? PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?

- DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE

- NO DAJ

- PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST PILOT DO STEROWANIA KLIMATYZACJĄ

- CYK 23

- DOBRA IDZIEMY PRACOWAĆ

a kobieta ja #!$%@?

- chlip chlip tutaj jest tak zimno

- #!$%@? patriarchalna klimatyzacja

- ehhh tak bym chciała cieszyć się upałem

- a nie mogę

- dajcie wzruszającą muzykę

- Aneta już kaszle

#klimatyzacja #problemypierwszegoswiata #truestory #heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy cały rok siedzą w 21-22C a jak przychodzi upal na zewnątrz to nagle musza siedzieć w 15C. Pomijam fakt, że takie wahania są niezdrowe to dlaczego zimą nie skręca do 15 skoro ma sweter, ale latem juz malo się nie zesra


@efem: I dlatego ustawia się 20C i każdemu pasuje (no, poza tymi siedzącymi przy oknie, bo im będzie wciąż za ciepło).
  • Odpowiedz
@Saute: U nas rozwiązali problem blokując klimę na 24,5 stopnia. #!$%@?ą wszyscy niezależnie od płci, bo faktycznie jest chyba 26 stopni i się nie da wytrzymać, więc kto może zaklepuje sale konferencyjne, bo tam przyjemny chłód jest xD
Najlepsze że przez jakiś czas dali możliwość regulacji, ale potem stwierdzili że nie dla psa to xD
  • Odpowiedz
@Saute: U nas rozwiązali problem blokując klimę na 24,5 stopnia. #!$%@?ą wszyscy niezależnie od płci, bo faktycznie jest chyba 26 stopni i się nie da wytrzymać, więc kto może zaklepuje sale konferencyjne, bo tam przyjemny chłód jest xD


@efem: No u mnie np. generalnie klima nie chodzi, jest włączana dopiero jak na dworze robi się tak gorąco, że budynek się nagrzewa i nie można otworzyć okna, bo jeszcze
  • Odpowiedz