Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

by im opowiadała z kim wczoraj spała?


@Wolowinka: Pewnie nie, ale to nie zmienia faktu, że moralnie/etycznie nie nadaje się do zawodu nauczyciela.

A takie "obywatelskie donoszenie" akurat to nie jest domena Polaków (czy p0laków jak piszesz). Polak jak sąsiad bije żonę czy maltretuje dziecko siedzi cicho bo "co się będzie w nie swoje sprawy wpychał".
A takie "obywatelskie donoszenie" akurat to nie jest domena Polaków (czy p0laków jak piszesz). Polak jak sąsiad bije żonę czy maltretuje dziecko siedzi cicho bo "co się będzie w nie swoje sprawy wpychał".


@mayek: Tak. Ale jednocześnie mamy p0laków-wykopków, którzy nienawidzą kobiet, a wieść o tym, że któraś prowadzi życie seksualne w sposób niezgodny z ich pojęciem moralności i etyki, działa na nich jak płachta na byka. I potem czują potrzebę
I potem czują potrzebę wystalkowania, ośmieszenia przed rodziną, znajomymi, pracownikami - cokolwiek, byleby wyładować własną frustrację.


@Wolowinka: Przecież ja jej nie krytykuję za samo uprawianie seksu. Wyraźnie połączyłem uprawianie nierządu z jej zawodem przedszkolanki.

@Kiedys_Mialem_Fejm Mi: nie wolno oceniać innych, ale Ty laurkę mi wystawiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) #hipokryzja mocno
Akurat problematyka etyki czy moralności nauczyciela jest określona w Kodeksie Etyki Nauczyciela. Nie muszę nic oceniać.