Wpis z mikrobloga

czy tylko mnie zaczynają irytować ziomeczki z tvgry?

kolejny już film ich produkcji w którym denerwują mnie "te detale", które przeobrażają się w słaby odbiór połowy zaprezentowanej przez nich listy gier

1. filmik z factorio jest z nie aktualnej wersji, niby szczegół, a boli, sam opis też taki średni, mogli pokazać chociaż jakąś wielką mega base, dorzucić coś o porządnych modach, o społeczności tworzącej blueprinty itp.

niby było powiedziane że są robale ("rdzenni mieszkańcy") ale żadnego nie pokazali, a potrafią przecież formować niezłe roje, no i ten komentarz - "swoje kosztuje" - no kurde, 7dych? to jest dużo? w czasach gdy gry kosztują ćwierć kafla? rly? i mówimy tu o grze w którą średni czas wg steam spy wynosi prawie 74h

2. opis europki to jest taki mocny żart że szkoda nawet komentować xD widać że gość w nią nie grał tylko czyta opis z internetu napisany przez innego kolesia który w nią nie grał

3. no i jest jeszcze rust, nie ma to jak pokazać gre w wersji sprzed miesięcy, czy nawet lat (już nawet nie pamiętam kiedy skasowali potrzebe posiadania mapy na pasku, będzie chyba ze 2 lata), i to jeszcze nagranie w jakości bliskiej potato (tak, wiem, optymalizacja też od miesięcy leży xd, ale nie o to chodzi w tym wypadku), żadnej wielkiej bazy, żadnego dużego monumentu, nic o ekspansji na morze

nic o czasowych eventach jak te na halloween z zombie, na gwiazdke z mikołajem i śnieżkami, czy teraz z królikiem i jajami, nic o elektryczności

NO I CZEMU NIKT NIE WSPOMNIAŁ O SPRAWDZANIU RANO CZY BAZA STOI I BĘDZIE GDZIE GRAĆ WIECZOREM XDDD

może jestem #!$%@? w tej materii, ale naprawdę mnie boli brak profesjonalizmu, który chyba można wymagać od rzekomo profesjonalnego zespołu, portalu specjalizującego się w grach na PC i konsolach...

coś jakby Jordan oglądał mój film o jRPGach, to naprawdę boli. XD

już pomijam że to kolejny filmik z tytułem z generatora i przygotowany jak wypracowanie z j. polskiego napisane na okienku przed lekcją.

#eu4 #factorio #rust #pcmasterrace #gry #tvgry #steam

o #rocketleague się nie wypowiem czy gadają głupoty, bo akurat w to nigdy nie grałem
  • 51
@guest przeciez tvgówno to comiesięczne zapętlanie tego samego od lat xD
GOTHIC 2, RPG, POTEM WIEDZMIN 3 KRUL POLSKI, GLICZE Z GIERECZEK A POTEM COŚ O GRAFICE I CIEKAWOSTKI, CIEKAWOSTKI + CIEKAWOSTKI, POTEM ZNÓW GOTHIC I GRY RPG, SKYRIM GOTHIC I WIEDZMIN, czasem anime ale dalej rpg rpg gothic wiedzmin graficzka ceny steam #!$%@? fajne giereczki, gothic rpg i inne gówno.

nie da sie tego ogladac xD wspolczuje wszystkim widzom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest: Skoro jesteś bardziej pro to masz aparat, funkcję nagrywania. Potrafisz założyć kanał na YT i się wysławiać. Zrób to lepiej. Pokaż że potrafisz nie tylko narzekać.
@guest: Hmm.. Pewnie wynika to z faktu, że mają x kanałów (TVfilmy i pewnie coś jeszcze) i na same TVgry też robią filmiki co 5 minut, więc jakby mieli przygotowywać się z każdej gry grając w nią te 70h i jednocześnie utrzymać obecne tempo wypuszczania filmów, które nie są krótkie w przygotowaniu. To pewnie nie starczyłoby im czasu na sranie czy spanie, o ile obecne tempo im na to pozwala ;)
Skoro jesteś bardziej pro to masz aparat, funkcję nagrywania. Potrafisz założyć kanał na YT i się wysławiać. Zrób to lepiej. Pokaż że potrafisz nie tylko narzekać.


@Qontrol: argument zausz partie. zrób własną gre. zrób własny film. zrób własny serial. zrób własny portal. 10/10. normalnie nic nie można skrytykować bo przecież samemu możesz zrobić lepsze jak takiś cwany.

@Morguliusz: jak on nawet nie nagrywał rozgrywki tylko podpierniczył komuś z jutuba. i
nie robią tego pro bono.


@guest: W sensie płacisz im i wymagasz czy o #!$%@? ci chodzi? Bo strasznie agresywny jesteś.

Nie bronię tego, że ostatnio słabo się przygotowują do materiałów, albo tematy są co raz głupsze. Tylko stwierdzam fakt, że tempo robienia nowych filmów jest niemożliwe do dobrego przygotowania się. Natomiast jak widzisz, że kradną content bezprawnie to zgłaszaj ;)