Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1358

Układ trwa i się wzajemnie ochrania.

Pokaż treści 18+

Układ trwa i się wzajemnie ochrania.

KO, Lewica, PSL i Polska2050 odmawiają podpisania ustawy wzmacniającej niezależność NIK pozwalającej ścigać PiS-owskie afery. Mało tego – odmawiają nawet zaproszenia wystosowanego przez NIK do wzięcia udziału w konsultacjach odnośnie tego projektu.

kleopatrixx
kleopatrixx
z
konfederacja.pl
dodany: 10.08.2023, 16:12:28
  • #
    bosak
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpisu
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Banaś: Można teraz realnie przewrócić stolik i dokonać istotnego przełomu.
kleopatrixx
z wykop.pl
  • 66
Polacy potrzebują reprezentacji w Sejmie, która będzie bronić polskich interesów.
kleopatrixx
z wykop.pl
  • 53

Komentarze (187)

najlepsze

susuke15
susuke15
10.08.2023, 16:14:29 via Android
  • 334
Układ z magdalenki wiecznie żywy.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hymenajos
Hymenajos
10.08.2023, 16:18:52 via Wykop
  • 258
@susuke15:
Hymenajos - @susuke15:

źródło: en_magdalenka_walesa_michnik_970

Pobierz
  • Odpowiedz
malymiskrzys
malymiskrzys
malymiskrzys
10.08.2023, 16:37:18 via Wykop
  • 57
@Hymenajos: Szczęściarz totolotkowy i zadeklarowany rusofil. Słodkie.
  • Odpowiedz
minus273
minus273
10.08.2023, 16:20:47 via Android
  • 209
Dlatego wszystkie świnie przy korycie od lewa do "prawa" tak boją się Konfederacji. To powinno wyborcom dać do myślenia. Oczywiście tym którzy jeszcze myślą, a nie wykonują polecenia z TVP czy TVN.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

agroch
agroch
agroch
10.08.2023, 18:00:00 via Wykop
  • 100
@minus273: Też się mocno nad tym zastanawiam. Często słucham radia ZET i nie ważne z jakiej partii gość jest, to pada pytanie o Konfederację i wszyscy reagują tak samo. Chyba żadna partia nigdy nie była tak atakowana przez wszystkich.
  • Odpowiedz
WujkoDobraRada
WujkoDobraRada
WujkoDobraRada
10.08.2023, 18:13:12 via Wykop
  • 54
Ile już był partii i ruchów "antysystemowych"


@sebasan: może sobie i było ich nawet milion to nie jest powód żeby siadać na dupie i nic nie robić. Najgorsze co można zrobić to się poddać i wmawiać sobie - a jeszcze gorzej innym - że tak będzie zawsze. Nie będzie.
  • Odpowiedz
kleopatrixx
kleopatrixx
Autor
10.08.2023, 16:21:05 via Wykop
  • 120
A co to się z neuropą dzieje? Święto jakieś mają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kleopatrixx - A co to się z neuropą dzieje? Święto jakieś mają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz_2023-08-10_182040839

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malymiskrzys
malymiskrzys
malymiskrzys
10.08.2023, 16:21:44 via Wykop
  • 100
@kleopatrixx: Podobno awaria na farmie.
  • Odpowiedz
ChciwyASasin
ChciwyASasin
10.08.2023, 16:23:55 via Wykop
  • 85
@kleopatrixx: jankes, jari i blurred mają bana. To pewnie dlatego.
  • Odpowiedz
Aik32fr45yd
Aik32fr45yd
10.08.2023, 16:41:17 via Wykop
  • 75
POPIS wiecznie żywy.
Jak trzeba będzie to Czarzasty pokocha się z Karakanem i pis z czerwonymi zawiążą oficjalną koalicję
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bulletproof-50
Bulletproof-50
10.08.2023, 18:23:57 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hiton
hiton
11.08.2023, 06:46:39 via Wykop
  • 10
@ItsGrN: bo LGBT jest najważniejszym tematem w twoim życiu, nic więcej się nie liczy tylko LGBT, zajebiste masz priorytety
  • Odpowiedz
gnt_1
gnt_1
10.08.2023, 17:37:37 via Wykop
  • 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Turbojurek
Turbojurek
10.08.2023, 23:26:14 via Wykop
  • 1
@gnt_1: Sporo dobrodziejstw, a jaka jest w końcu ta cena?
  • Odpowiedz
haxx
haxx
haxx
11.08.2023, 10:08:30 via Wykop
  • 1
@gnt_1: jak PiS miał wygrać to tak samo pisali co się nie będzie działo i akurat w tych kwestiach się nie działo
  • Odpowiedz
ChciwyASasin
ChciwyASasin
10.08.2023, 16:26:24 via Wykop
  • 65
A jest coś gdzieś o tej odmowie tak oficjalnie? Nie to, że nie wierzę (tak jak nie wierzę w żadne rozliczanie swoich), ale przydałoby się coś na potwierdzenie stanowiska opozycji w tej sprawie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kleopatrixx
kleopatrixx
Autor
10.08.2023, 16:31:36 via Wykop
  • 46
@ChciwyASasin:

Przedstawiciel żadnej partii, które są w Sejmie, nie pojawi się we wtorek w NIK, by omówić projekt nowelizacji ustawy o Izbie – ustaliła „Rzeczpospolita”.


https://www.rp.pl/polityka/art38915831-prezes-nik-marian-banas-stracil-poparcie-opozycji
  • Odpowiedz
ChciwyASasin
ChciwyASasin
10.08.2023, 16:35:44 via Wykop
  • 55
@kleopatrixx: Dzięki wielkie.

Nasz parasol nie jest bezterminowy – mówi nam jeden z posłów KO.


Krwa, brzmi jak mafia, przy okazji wali hipokryzją.
  • Odpowiedz
T.....a
T.....a
konto usunięte 10.08.2023, 17:54:29 via Wykop
  • 63
Totalnie nie rozumiem rodaków. Jak mozna wybierac non stop to samo i oczekiwac innych rezultatów?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

T.....a
T.....a
konto usunięte 10.08.2023, 20:16:30 via Wykop
  • 23
@johann-meier: bierzesz tych co nie rządzili i tyle a nie skompromitowanych, zakłamanych, skorumpowanych którzy całe życie na państwowych posadach proste i logiczne.
  • Odpowiedz
Wokawonsky
Wokawonsky
11.08.2023, 07:33:26 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
osetnik
osetnik
10.08.2023, 16:48:34 via Wykop
  • 59
My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych
.
osetnik - My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych
.

źródło: walesa-kiszczak

Pobierz
osetnik - My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych
.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szczek_Achada
Szczek_Achada
10.08.2023, 17:39:33 via Wykop
  • 32
@osetnik: Dzieli i rządź? Coś słyszałem, ale wyborcy nie są chyba aż tacy głupi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szczek_Achada - @osetnik: Dzieli i rządź? Coś słyszałem, ale wyborcy nie są chyba aż ...

źródło: tuzg

Pobierz
  • Odpowiedz
osetnik
osetnik
10.08.2023, 18:13:30 via Wykop
  • 18
Coś słyszałem, ale wyborcy nie są chyba aż tacy głupi? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Szczek_Achada: niestety są. Nawet nie wiesz jakie to przykre jak masz takich we własnej rodzinie.
  • Odpowiedz
Dizel_AHTUNG
Dizel_AHTUNG
10.08.2023, 17:59:06 via Wykop
  • 41
Mordy z po i pisu walczą ze sobą przy korycie dla teatru i aby utrzymać swoje stołki przy jednoczesnym utrzymaniu większości obu partii aby ktoś im się tam przypadkiem nowy nie w--------ł i zbyt dużej części stołków nie zajął bo inaczej się wytłumaczyć nie da tej nieudolności i cyrku jakie odstawia po z resztą opozycji która jakby godzi się ze swoim miejscem w szeregu/większością pisu i zaczyna n---------ć po 10% konfederacji która
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kulek1981
Kulek1981
10.08.2023, 18:00:30 via Wykop
  • 34
Popisowi i satelitkom pali się pod tyłkiem? Nowe, nie znałem.
Dlatego tylko konfederacja, pomimo że światopoglądowo, średnio mi leży.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ukryty_matematyk
ukryty_matematyk
ukryty_matematyk
10.08.2023, 20:07:51 via Wykop
  • 34
@atol: skoro rzekomi "rosyjscy agenci" chcą lepiej dla Polski niż PO i PiS które na pewno nie są agenturami i wszystko co robią robią dla Polski to faktycznie już lepiej na konfe głosować
  • Odpowiedz
NijuGMD
NijuGMD
11.08.2023, 07:31:53 via Wykop
  • 6
Czemu nie na libertarian?


@blargotron: bo nie dość że to pedolibki a nie żadni libertarianie, to jeszcze są planktonem którzy nawet jednej listy nie zbiorą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
2768
Pracownia 3lab potwierdza, że aplikacja Kornelii Wieczorek nigdy nie powstała
2681
Cancer Fighters: 21 groszy z każdej złotówki ze zbiórki Łatwoga trafia do dzieci
Cancer Fighters: 21 groszy z każdej złotówki ze zbiórki Łatwoga trafia do dzieci
2744

Pokaż 18+

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje
"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje
2445
Miały być poidła dla koni a powstały domy - dewastacja krajobrazu w Zakopanem
Miały być poidła dla koni a powstały domy - dewastacja krajobrazu w Zakopanem
2362
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #konfederacja
  • #mentzen
  • #ruchnarodowy
  • #braun
  • #bekazkonfederacji
  • #4konserwy
  • #polska
  • #collegiumhumanum
  • #b0sak
  • #neuropa
  • #heheszki
  • #bosak2020
  • #pis
  • #krzysztofbosak
  • #bosakowearchiwum

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking