Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silvaa76: #!$%@? co kto i gdzie rucha ale czy ja chodzę po ulicach z flagami ze rucham różowe ? Mądry i odpowiedzialny człowiek nie afiszuje się z tym co i gdzie robi nieważne z kim i z czym kopuluje ale tak lgbt na siłę próbują być na widelcu ostatnio i nawet nie próbuj mnie przekonywać że walczą o swoje prawa bo to już dawno przestało być walczeniem o swoje prawa
ponieważ nie zgadzam się z manifestowaniem swojej odmienności jako lepszą ponad inne.


@sucharplayer: powtarzasz puste słowa, których nie potrafisz uzasadnić, gdy zostaniesz zapytany o argumenty. Można nie mieć zdania na dany temat, ale ty udajesz, że jakieś masz, bo coś gdzieś usłyszałeś, jednak uciekasz przed odpowiedzą, bo nie jesteś w stanie logicznie uzasadnić swojego stanowiska bez czyjejś pomocy. To jest żałosne.

#!$%@? co kto i gdzie rucha ale czy ja chodzę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nidor: Rok, dwa lata temu jeszcze bym powiedział że to nie manifest teraz niestety tak nie zmienisz tego. Gwarantuje Ci że jeśli wszędzie będą legalne związki partnerskie manifestacja poprzez flagę się nie zakończy