Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LajfIsBjutiful: alee faktycznie można dostać karę całkiem duża jak się uczniowi cos stanie podczas drogi do toalety, według prawa nawet sam nauczyciel nie moze opuścić klasy i zostawić jej samej, więc to działa w obie strony ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hehexdlollmao: bo nikt tego udowodnić nie może XD gdyby się na kogoś uwzielo, to można zrobić tak że nauczyciel sam rezygnuje z prscy, ile było przypadków że uczennica nie chciała na wf ćwiczyć, oskarżyła wfsite że ja molestuje, mija dwa lata bez wyroku a koleś dalej est nazywany pedoofilem i Elo, się zwalnia
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Pamiętam jak dziś na zajęciach w #gimbaza pilnowała nas praktykantka która nie chciała puścić do kibla klasowego Seby, prosił ją, błagał aż się wkurvił, poszedł na koniec klasy i zlał się do szafy
Dostał za to naganę i jeszcze musiał lecieć po mopa to zetrzeć xD
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: mam dwie ciotki nauczycielki i od początku wiedziałem, że mam obowiązek jedynie ją poinformować, że idę do toalety. zabronić to ona sobie może na chacie mężowi jak się daje. inby o to miałem przez cały okres edukacji ale olewałem bo mam prawo do toalety i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Garztam: W Berezie Kartuskiej tak się znęcali ()

Cat-Mackiewicz wspominał: „Główna tortura w Berezie polegała na odmawianiu człowiekowi prawa odbycia stolca. "Tylko raz jeden w dzień o godzinie 4 minut 15 rano ustawiano więźniów w wychodku i komenderowano: «Raz, dwa, trzy, trzy i pół, cztery». W ciągu półtorej sekundy miało być wszystko skończone”."
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: pamiętam jak kilkanaście lat wstecz, bodajże w pierwszej czy drugiej klasie podstawówki zachciało mi się siku na angielskim. Gdy się zapytałam, czy mogę iść do toalety, to wredny, gruby babsztyl powiedział, że od tego była przerwa i nigdzie nie pójdę. No i co? Zlałam się w majty przy wszystkich na lekcji ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pomimo tylu lat, pamiętam to do dziś i jest to przykre
  • Odpowiedz