Wpis z mikrobloga

Kiedyś nie interesowałam się psychologią, ale teraz są takie zjawiska, które bardzo mnie interesują. Jedno z nich dotyczy popierania mężczyzn przez mężczyzn. Dlaczego mężczyźni popierają takich mężczyzn jak Braun, Korwin czy Bosak, natomiast nienawidzą takich mężczyzn jak Trzaskowski? Słucham jego wypowiedzi i w zasadzie nie znajduję nic do czego można się przyczepić, natomiast obserwuję ogromny hejt na niego ze strony mężczyzn. Z kolei wyżej wymienieni panowie mówią ciągle jakieś brednie, wielu mężczyzn się z tym nie zgadza, ale mimo to i tak ich popierają. To jest naprawdę zagadkowe dla mnie. Może ktoś mnie oświeci? Czy to wynika ze stereotypowego obrazu mężczyzny, który ma być właśnie taki agresywny i prostacki, żeby zyskać uznanie innych mężczyzn?
#psychologia #przegryw #bekazpodludzi #zalesie #bekazprawakow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Howea: teza jest dziwna bo i tu i tu są mężczyźni. Po pierwsze czy te osoby które nie zgadzają się z wymienionymi panami to są te same co na nich później głosują? Dodatkowo dużo ludzi głosuję na mniejsze zło, lub poprostu na coś innego niż popis.
  • Odpowiedz
@Howea: Pomyśl czy modnie ubrany mężczyzna ze skandynawskich salonów zdobyłby poklask wśród rosyjskich blokersów? Wszystko zależy od kultury w jakiej się mężczyzna wychowuje, a na tą kulturę wpływa m.in. to czy kraj jest rozwinięty, propaganda polityczna, religia. Tutaj partia sieje lęk przed danymi zjawiskami (np. homoseksualizmem) zdobywając wyborców, których reakcją obronną na ten lęk jest agresja i dostosowanie się do grupy.
  • Odpowiedz
To znaczy jak widać jest powodem, ale ja się zastanawiam właśnie dlaczego.


@Howea: (1) Ludzie mają poczucie, że takie bezpłciowe lebiegi nie powinny nimi rządzić (2) uznają ich za reprezentantów i "enablerów" #!$%@? politycznego statusu quo
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima: No właśnie, dlaczego nie może rządzić mężczyzna, który nie jest agresywny, ale jest kulturalny, elegancki i elokwentny. Czy mężczyźni się z takimi nie utożsamiają? Może przez to, że takich mężczyzn jest mało w polskim społeczeństwie i za bardzo odbiega od "normy"?
  • Odpowiedz
No właśnie, dlaczego nie może rządzić mężczyzna, który nie jest agresywny, ale jest kulturalny, elegancki i elokwentny. Czy mężczyźni się z takimi nie utożsamiają?


@Howea: To nie ma nic wspólnego z kulturą, elegancją i elokwencją. Wyjdź ze swojej dupy.
  • Odpowiedz
@Howea: wspaniała analiza - dogłębna, rzeczowa i merytoryczna. życzę powodzenia w psychologii, masz potencjał dziewczyno, nie zmarnuj go.

pozdrawiam ( )
  • Odpowiedz
Z kolei wyżej wymienieni panowie mówią ciągle jakieś brednie


@Howea: Przecież ci ludzie mówią całkowicie jak jest. trzaskowski czy kaczor do pięt nie dorastają takiemu Braunowi chociażby.
  • Odpowiedz
Przecież ci ludzie mówią całkowicie jak jest. trzaskowski czy kaczor do pięt nie dorastają takiemu Braunowi chociażby.


@GreatMajster: Jedynie w darze wymowy i fanatyzmie religijnym.
  • Odpowiedz
@utopjec: Tkwisz w swojej szklanej kuli, której ściany stanowi propagandowa papka serwowana przez POPiSowskie media. Rzeczywistość nie ma nic wspólnego z wypocinami, które właśnie napisałeś...
  • Odpowiedz
@GreatMajster: Oglądnąłem wystarczająco dużo wywiadów z tym panem, by wyrobić sobie swoje zdanie. Ośmieszasz się, próbując mi wmówić, że każdy, kto śmie krytykować Brauna to albo PiS, albo PO.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Howea: z tego co zauważyłem, to mężczyźni popierają ludzi, są im przeciwni, a nawet się z nich śmieją. Podejrzewam, że nie jest to wina psychologii, a tego, że mężczyzn jest po prostu dużo, nie są jednym, zgodnym bytem i mają różne zdania.

Poza tym patrząc po wynikach wyborów Korwina w trakcie jego kariery trudno stwierdzić, że go ktoś popiera. XD Po prostu jest kontrowersyjny i zabawny i dużo się o
widaczew - @Howea: z tego co zauważyłem, to mężczyźni popierają ludzi, są im przeciwn...

źródło: comment_7ibsgJilBtTlQTT0W7Hn8M1eqdsXjBac.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@utopjec To co zrobił wczoraj to majstersztyk. Nie znam żadnej innej osoby, która była by w stanie zrobić taki cwany ruch. Braun swoją personą jest o kilka klas wyżej od innych polityków.
  • Odpowiedz
No właśnie, dlaczego nie może rządzić mężczyzna, który nie jest agresywny, ale jest kulturalny, elegancki i elokwentny.


@Howea: bo mamy uzasadnione podejrzenia, że Trzaskowski to idiota wykreowany przez media jak Petru m.in. pod elektorat kobiet. O Petru mówiono dokładnie to samo, a Trzaskowski odkąd jest na świeczniku zaczynają wychodzić wpadki- jak np. odważne wychodzenie na zalane bulwary, czy rozdawanie pączków w regionach zagrożonych powodzią na Podkarpaciu ( w ogóle co
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@djtartini1 Wychodzenie na bulwary to jest wpadka przekreślająca go, a te wszystkie teksty o hitlerze, kobietach czy Rosji, które głosi Korwin już nie? Właśnie o tym dokładnie piszę. Jak nie popieracie jakiegoś kandydata to zawsze się znajdzie coś do czego można się przyczepić, a "u swoich" akceptujecie naprawdę dużo. Czy naprawdę jesteś za tym, żeby gejów wsadzać do więzień jak chce Braun? Chyba mało kto jest za tym, a mimo to
  • Odpowiedz