Wpis z mikrobloga

Kiedyś nie interesowałam się psychologią, ale teraz są takie zjawiska, które bardzo mnie interesują. Jedno z nich dotyczy popierania mężczyzn przez mężczyzn. Dlaczego mężczyźni popierają takich mężczyzn jak Braun, Korwin czy Bosak, natomiast nienawidzą takich mężczyzn jak Trzaskowski? Słucham jego wypowiedzi i w zasadzie nie znajduję nic do czego można się przyczepić, natomiast obserwuję ogromny hejt na niego ze strony mężczyzn. Z kolei wyżej wymienieni panowie mówią ciągle jakieś brednie, wielu mężczyzn się z tym nie zgadza, ale mimo to i tak ich popierają. To jest naprawdę zagadkowe dla mnie. Może ktoś mnie oświeci? Czy to wynika ze stereotypowego obrazu mężczyzny, który ma być właśnie taki agresywny i prostacki, żeby zyskać uznanie innych mężczyzn?
#psychologia #przegryw #bekazpodludzi #zalesie #bekazprawakow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Howea: Nie napisałem, że to wpadka przekreślająca go, ale jedna z przesłanek powodująca podejrzenia. Przy okazji- zręcznie pominęłaś wychodzenie z pączkami do powodzian. Jego prezydentura dopiero się zaczęła, a wpadek będzie na pewno znacznie więcej. Nie, Braun to nie moja bajka i mówi straszne głupoty, ale na pewno nie jest prostacki i obiektywnie jest bardziej oczytany niż Trzaskowski, no i przynajmniej ma konkretne umiejętności i zawód. Znowu podchodzisz do tego
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@djtartini1 Pączki pominęłam, bo to jest dla mnie nieistotny zupełnie temat, zwłaszcza w porównaniu do "wpadek" Korwina czy Brauna. Oczywiście, że oceniam konkretne osoby. Specjalnie przesłuchałam kilka wywiadów z Trzaskowskim, żeby coś "na niego" znaleźć. Nie widzę nic takiego. Zawsze mówi bardzo merytorycznie, punktuje manipulacje swoich przeciwników, przede wszystkim mówi normalnie bez sztucznego patosu, co oznacza, że ma prawdziwą pewność siebie, a nie tylko udawaną. Nie wstydzi się poparcia dla LGBT,
  • Odpowiedz
Może dla mężczyzn jest on zbyt nowoczesny albo to, że jest atrakcyjny dla kobiet wam nie odpowiada. W każdym razie próbuję zrozumieć.


@Howea: A mnie się wydaje, że próbujesz forsować swoją tezę niż zrozumieć. Wpadki Trzaskowskiego bardzo łatwo znaleźć na necie, a to, że prezydent Warszawy twierdzi, że stolica nie potrzebuje większego lotniska bo jest przecież niedaleko lotnisko w Berlinie to kuriozum. Nie jestem o tym przekonany jeszcze w 100%,
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@djtartini1 Obejrzałam ten film i tam nic nie ma. Same chwytanie za słówka, tylko idiota może się na to nabrać. Porównując do tego wpadki innych polityków to naprawdę ciężko na niego coś znaleźć. A komentarze mężczyzn są jednoznaczne. Tu chodzi o coś innego.
  • Odpowiedz
A komentarze mężczyzn są jednoznaczne. Tu chodzi o coś innego.


@Howea: Czyli jednak jakieś wpadki ma, ale na dzień dzisiejszy według Ciebie niewystarczające. Spokojnie, dajmy mu trochę czasu w przestrzeni publicznej. Dobrze, że dba o siebie i swój wizerunek, ale nie wiem czy to dla faceta ma aż tak wielkie znaczenie. Wspomniany Bosak też się dobrze prezentuje, ale mówi głupoty, choć znowu- wydaje się bardziej oczytany niż Trzaskowski.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@djtartini1 To ty uważasz że to wpadki, ja tak nie uważam. Wygląda na to, że mężczyźni czekają na jego wpadki żeby znaleźć uzasadnienie swojej niechęci do niego. Trochę to nielogiczne przewidywać, że kiedyś nastąpią wpadki więc nie popierajmy go już teraz. No trudno, tutaj raczej swojej zagadki nie rozwiążę.
  • Odpowiedz
@Howea: Co do Trzaskowskiego to nie ma tam żadnej głębszej filozofii ponad to że gość jest z PO, co już wystarczy żeby go 'znielubić' i stanie się tak nawet w przypadku osób którym wmawiają sobie że potrafią być ponad podziałami politycznymi. Jonasz jest lubiany za to że jest w zasadzie bardziej performerem niż politykiem i można sobie pośmieszkować, tylko co z tego jak przychodzi do wyborów to głosują na niego
FlutterMShydale - @Howea: Co do Trzaskowskiego to nie ma tam żadnej głębszej filozofi...

źródło: comment_TVmy8d2MkW2e9g4cMjizCU3euyQe6wEM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Howea
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem więc proszę popraw mnie jak źle.
Uważasz, że mężczyźni nie chcą popierać Trzaskowskiego, bo jest dobrze ubrany i elokwentny i przez to nie można mu nic zarzucić.
Rozumiem, że to najistotniejsza kwestia twojej wypowiedzi. Ja od polityka (nie mówię że popieram panów, których wymieniłaś) wymagam więcej niż to. Nie mówię, że nie jest to istotne, ale patrząc na rządzących w innych krajach to są
  • Odpowiedz
  • 7
@Howea bo wolę szurów od bezjajecznycu miernot i wydmuszek z wielkich partii. Takie osoby opowiadają to co ich opcja polityczna im każe. Brzydzi mnie to.

Korwin czy Braun może mają wiele dziwnych lub głupich wypowiedzi, natomiast mają ten luz intelektualny, którego brak u innych, w moim odczuciu, dyskwalifikuje.
  • Odpowiedz
@Howea: to akurat proste. Do mężczyzn nikt się nie zwraca.
Jak chcesz to mogę za chwilę jak wstanę skrobnąć tu kilka na zdań na ten temat, tylko nie wiem, czy chcesz faktycznie się dowiedzieć, czy wpis jest raczej do smiania się z przegrywow.
  • Odpowiedz
@Howea: te wszystkie teksty Korwina i Brauna są zgodne z prawdą tylko trzeba trochę bardziej pomyśleć nad tym a nie łykać bez zastanowienia.
Ale do kogo ja to mówię?
Do jakiegoś różowego paska który głosuje tak jak mu hipergamiczny instynkt podpowie.
  • Odpowiedz
To co zrobił wczoraj to majstersztyk. Nie znam żadnej innej osoby, która była by w stanie zrobić taki cwany ruch. Braun swoją personą jest o kilka klas wyżej od innych polityków.


@timek1119: Dobry PRowy ruch, ale poza dawką atencji, nic specjalnego na tym nie zyska, bo nadal będzie kojarzony z religijnym fanatyzmem. Przekona tylko już przekonanych.
  • Odpowiedz