Wpis z mikrobloga

Ostatni, najcięższy tydzień z 3 tygodniowej fali dynamic effort lower, na filmiku 2 serie siadów, 255kg i 295kg i 2 z ostatnich serii ciągu.

45d bench extension 2x15
Band ham curl 2x15
AB band pulldown 2x15

Box squat 8x2 255kg, 1x2 275kg, 1x2 295kg (~90kg band tension)
Speed pull 10x1 290-310kg, 170kg bar weight + 120-140kg band tension - trudno tutaj powiedzieć ile z gum było, bo waga bagażowa nie dała już rady, nad kolanem pokazywała 50kg (limit) na stronę, czyli przy lockoucie to było 60-70kg na stronę.

Seated SSB Good morning - 4x12
Reverse hypers 3x15
AB pulldown 3x10

To wszystko zrobione w mniej niż 1,5h. Ogólnie świetny trening.

W siadach stwierdziłem że ostatnie dwie serie dodam ciężaru na sztangę, i doszedłem do tych ~300kg x2,. gdzie mnie trochę onieśmieliło to napięcie gum, ale dałem radę :) Mam problem z głową w siadzie bo ją opuszczam cały czas, a jak tego nie zrobię to mam zupełnie zaburzoną priopercepcję i cały siad już lipny się robi. Dzisiaj też popróbwałem wyższego ułożenia sztangi na plecach, aby jeszcze bardziej pionowy tułów zachować, nawet fajnie to wyszło, no tylko tą głowę jeszcze ogarnąć. Na pewno upper back jest też weak linkiem i muszę go jeszcze bardziej katować. Też pozycja startowa w siadzie wymaga poprawy, ale jestem spokojny lada chwila w zwykłym siadzie 350kg będzie formalnościom :)

Ciąg, hmm easy, pomimo zmęczenia szybkość bardzo fajna, lockout okej, idzie to w bardzo dobrą stronę.

Dodatkowo zrobiłem sobie SSB seated good morning, aby właśnie zaatakować plecy i ten upper back, na spokojnie nie szarżując z ciężarem, skupiałem się na odpowiedniej pracy pleców.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Ostatni, najcięższy tydzień z 3 tygodniowej fali dynamic effort lower, ...
  • 8