Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azurro: Dziwne badania. Zdajesz sobie sprawę, że Adidas produkuje zwykłe rzeczy za 100zł, ale także ekskluzywne ciuchy po kilka tysiaków, w bardzo ograniczonej ilości, limitowane poprzez losowania, po których tylko niewielka liczba ma możliwość zakupu danego przedmiotu? Oni produkują dla bardzo zróżnicowanych grup docelowych.
@azurro to z tymi pracownikami fizycznymi w kawiarniach itp to prawda. Gdy przyjechałam do Dublina to rzuciło mi się w oczy, że widziałam facetów w ubraniach roboczych którzy na spokojnie pili kawę w kawiarniach
@RedBulik: Tak wiem, ale nadal nie jest to marka premium.
Tyskie kiedyś wypuściło limitowane piwo za 5dych, czy teraz Tyskie można nazwać browarem kraftowym?
Mi to akurat wisi co kto nosi i nie rusza mnie żadna marka, ale jeżeli w Polsce trzy paski na butach oznaczają prestiż to jest troche śmieszne.

Po przemyśleniu stwierdzam, że jak komuś imponuje ubranie, czy to gucci, czy nike to i tak jest śmieszny. Więc w
@PaulStanley: https://www.dior.com/de_de/products/couture-923J611X1241_C088-t-shirt-aus-baumwolle-dior-x-kaws?gclid=Cj0KCQjwocPnBRDFARIsAJJcf95O3q6EAfGKe9_Wugp2uoP7UQ3l5WGTIRrqV8jo49oTUCOJmbO2KWMaAraPEALw_wcB&lgw_code=4077-923J611X1241_C088_TXXL&size=TXXL to jest fejk czy nie bo sam się pogubiłem dziewczyno?
jak już tak piszesz ze w polsce ola boga tyle podróbek, to ty chyba za granica nie byłaś, gdzie ja jak mieszkam w niemczech zawsze widzę przynajmniej jedna dziewczynę w autobusie z podrobiona torebka LV
ale chyba masz cechę bycia zakompleksiona skoro, zwracasz uwagę co kto ubiera xD
@komukatiw: mieszkam w londynie i serio można rozpoznać kto jest rodakiem bo zawsze ubrani we właśnie takie coś xD

Oczywiscie ze inni ubieraja marki premium, ja też, ale w życiu bym nie kupiła takiego tandetnego t shirtu bo to niewiele ma wspólnego z projektantami - jeb logo na koszulke i rypaj hajs na tym. Lepiej kupić np. sukienke czy koszulę która nam sie podoba a nie t shirt bo ma #!$%@?
@PaulStanley: dobra ale przed chwila napisałaś, ze dior nie produkuje tshirtow, a teraz piszesz ze nigdy w życiu byś czegoś napisała
a co do tego, ze twoje koleżanki czegoś takiego nie noszą, to gratulacje, najwidoczniej się obracasz w towarzystwie, które szanują czyjaś prace i markę, jednak jak się rozejrzysz to sporo ludzi na ulicy nosi podróbki, począwszy od czarnych, turków, anglików czy niemców
a za 1,5k nie wiem jakie buty marki
@komukatiw: może dlatego że nigdy na stronie diora nie wchodziłam w zakladke t shirty jesli w ogole taka istniala xD

A napisałam ze nigdy w zyciu bym nie zalozyla, jakbym chciala t shirt to bym poszla do innego sklepu. Analogicznie jak chcesz kupić coś od np hermès to nie kupujesz płóciennej torby na zakupy z #!$%@? logiem tylko birkina, no błagam...

Nie, jest wielu ludzi jak ja, mówię że jeśli widzę
@Lukardio: Ahh. U mnie w małym miasteczku zawsze jak jakiś sebiks-alfa znikał na 2 lata to były tylko 2 opcje. Albo jest w sztumie albo w Holandii. Po 2 latach prawda wychodziła na jaw. Jak był w sztumie to wracał taki sam, może bardziej prawilny. Jak był w Holandii to łoo panie. Najnowsza komóra, stara beta/merc, ciuchy CK/Armani, #!$%@? dziara, z fury muza jak z baletów w Amsterdamie. Widomo, 3 miesiące