Wpis z mikrobloga

@azurro: podpisuje sie pod tym rekami nogami i jakbym miala beniz to tym też

Znam wielu ludzi majacych takie uberroboty (w mniemaniu polaczków) jak ogrodnik czy elektryk a jednak stać ich na miesięczny wypad do Azji, fajne auto itd.

Ja osobiście pracuję trochę fizycznie trochę umysłowo, niemniej jednak to co ubieram nijak się ma do tego jak się ubieram w Polsce, w gajerze ani w ubraniach sportowych się nie obnoszę.

Co
Żalosne jest np. t shirt diora czy chanel - wszyscy wiemy że obie marki nie robia t shirtów


@PaulStanley: bardziej żałosne jest wypowiadanie się na tematy, o których nie ma się pojęcia.

A, i garnitur normalny, codzienny strój, ciężko się nim 'obnosić'. No chyba, że się jest polaczkiem.
@PaulStanley: faktów się nie argumentuje, chociaż wątpię, że to rozumiesz. Chciałaś się dowartościować pisząc o 'żałosnych polakach i polakach', a okazało się, że sama pochodzisz z proletariatu, a produkty takich marek jak Dior czy Chanel widujesz jedynie na wystawach butików jak się raz do roku wyrwiesz do miasta wojewódzkiego.
@PaulStanley: Gdzieś były badania, że w PL adidas to marka premium... W innych krajach MK to zwykła sieciówka, u nas wyznacznik bogactwa.
Ale nie ma co się dziwić. Ostatnio jeden Anglik w wieku mojego ojca (po 60tce) pokazywał mi swoją liste na spotify, wymienialiśmy się zespołami. Mój ojciec nawet smsów nie ogarnia. Wtedy naszła mnie refleksja, że nie ma w tym nic dziwnego. W trakcie kiedy on mógł podróżować po świecie,
@wqdqweff: jakich faktów? Chanel i dior nie produkuja t shirtów - produkują je jakieś aliexpressowe majfrendy i sprzedają po taniości. Produkty hiper premium nie mają#!$%@? loga na caIy produkt. Bo nie muszą. Ktoś kto zna markę wie ze to jest "birkin".
Ale nie wiesz bo ty akurat nigdy nawet nie widziales takich produktów premium jak torebki hermés czy longchamps za witryną. Albo w ogóle. Wiec japa tam xD

@azurro: no tak jak jw. wspomniałam - u nas michael kors to olaboga a tutaj w sumie przeciętna marka nie robiąca na nikim wrażenia. Produkty też mają raczej słabe.

Podobnie calvin klein czy tommy hilfiger - u nas wielkie halo, a tutaj np. perfumy CK to takie nasze C-thru z carrefoura xD
jakich faktów? Chanel i dior nie produkuja t shirtów - produkują je jakieś aliexpressowe majfrendy i sprzedają po taniości. Produkty hiper premium nie mają#!$%@? loga na caIy produkt. Bo nie muszą. Ktoś kto zna markę wie ze to jest "birkin".

Ale nie wiesz bo ty akurat nigdy nawet nie widziales takich produktów premium jak torebki hermés czy longchamps za witryną. Albo w ogóle. Wiec japa tam xD


@PaulStanley: ale skończ się
@wqdqweff: pisałeś w czasie teraźniejszym a nie przeszłym z wyjazdami do miasta xd wojewodzkiego xd

Z proletariatu to pochodza właśnie takie ludki którzy zakładaja te t shirty kupione na ali za 15 pln z logiem chanel które nie maja nic wspolnego z chanel. Bo muszą pokazać ze noszą chanel, przecietny ich znajomy to łyknie a ktoś kto zna markę wie ze to gówno nie chanel.

Idź dalrj ubierać te swoje koszulki
@PaulStanley: jesteś dokładnie takim człowiekiem, jakiego przedstawia mem opa, polaczek, który z prowincji wyjechał na zmywak do UK, i teraz zgrywa wielce światowego. Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy.