Wpis z mikrobloga

@Warcomx: zajebiście, gratulacje. Jest niezłe uczucie, niewypierdziane fotele itp. Pamiętaj rejestrator kupić i nie daj się nabrać na hiper super nano ceramiczne powłoki za trzy kafle chroniące lakier do końca wszechświata, tylko twardy wosk.
@Warcomx: o fakt jest jeszcze folia, nie używałem to Ci nie powiem, raz widziałem, że po zrywaniu kolorowej lakier pod spodem był gorszy niż po 10 latach stania pod chmurką.
Ale może po prostu była kiepskiej jakości.
@kibellos: Głównie będzie poruszał się po zachodniej stronie miasta i przedmieść.

@PeterFile: Rozważałem Proceed'a GT 204KM. Golf wygrał przestrzenią bagażową, mniejszą utratą wartości, lepszą skrzynią ( chociaż ta w KIA jest również świetna).
W tej kwocie można nabyć samochód z segmentu D, jakieś Insignie,508ki czy Passaty w bieda edyszyn, jednak ja wolę dobrze wyposażone samochody.

@DodatnieUjemny: Tak, to DSG, wiedziałem jak działa, dlatego nic innego nie wchodziło w grę.
@kaaban odległości w Polsce mierze w minutach, a nie w km. Nie jeżdżę dziennie 200 km, tylko w sumie niecale 100, co dokładnie przeklada sie srednio na 62 minuty dziennie. Pozostałe aspekty zostawię dla siebie.
@beerkoff 100 dziennie to 26k miesięcznie i to jest właściwe użytkowanie samochodu. A jak ty chcesz robić jeszcze drugie tyle Bóg wie gdzie jest powinieneś pomyśleć o leasingu i zmianie fury co rok - dwa zamiast boldupic że zrobiłeś w 3 lata tyle co normalni ludzie robią w 10 i jesteś zdziwiony że zajechales fure