Wpis z mikrobloga

  • 898
Dzisiaj odbieram nowy samochód z salonu, pierwszy za w stu procentach własne, zarobione ciężką pracą pieniądze () .

Cieszę się mocno.
  • 142
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@Warcomx: nie słuchaj pieprzenia że używane lepsze;) mi właśnie mija pół roku z nowym autem i komfort psychiczny posiadania nowego, w pełni sprawnego auta jest ciężki do wyliczenia w plnach
  • Odpowiedz
@Warcomx gratulacje, sam kupiłem miesiąc temu, jednak nowy na full gwarancji to jest to, tak na prawdę to oszczędność bo nic z takim autem przez parę lat robić nie trzeba, tylko tankować i jeździć :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Warcomx gratulacje, sam kupiłem miesiąc temu, jednak nowy na full gwarancji to jest to, tak na prawdę to oszczędność bo nic z takim autem przez parę lat robić nie trzeba, tylko tankować i jeździć :D

@bzyku95:

Jasne. Auto, którym w tym momencie jeżdżę, po 3 latach użytkowania miało wymieniony silnik na nowy w ASO, o duperelach typu komplet wtryskowe nie wspomne. I to wszystko przy przebiegu 160kkm.
Mówienie, że nowe =
  • Odpowiedz
@beerkoff: ja przy 6k miałem wymienianą całą skrzynię biegów (automat) i całe szczęście że znaleźli ją w europie i trwało tylko miesiąc a nie musieli zamawiać z usa ( )

wiadomo że gwarancja i za darmo, ale i tak bolało
  • Odpowiedz