Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Warcomx gratulacje, sam kupiłem miesiąc temu, jednak nowy na full gwarancji to jest to, tak na prawdę to oszczędność bo nic z takim autem przez parę lat robić nie trzeba, tylko tankować i jeździć :D

@bzyku95:

Jasne. Auto, którym w tym momencie jeżdżę, po 3 latach użytkowania miało wymieniony silnik na nowy w ASO, o duperelach typu komplet wtryskowe nie wspomne. I to wszystko przy przebiegu 160kkm.
Mówienie, że nowe =
@WuDwaKa: @Warcomx: wiecie co, z tymi premium to może i lipa ale co z tego? Jechałem niedawno Seatem Arona podstawionym przez ubezpieczalnię. Auto zarejestrowane miesiąc temu, jeszcze ciepłe. Płastik o który mozna się skaleczyć, miejsca na nogi z przodu minimalnie, z tyłu 3 osoby ledwo domkną drzwi. Gównopuszka jednym słowem. Jedyne, czym w tej chwili broni się nowe auto, to gwarancja i pewność, że się nie zyebie na trasie; wszystko
@Warcomx: wszystko co nowe jest fajne, ale ja jakoś nie mogę się przekonać do nowych samochodów. Kurczę, za duża strata na wartości praktycznie od razu po wyjeździe za bramę, niby gwarancja jest, ale często się słyszy historie, że czegoś nie chcą uznać. Dodatkowo serwisowanie w ASO pod względem kosztów to jest dramat i kpina jakaś.

Jeszcze jakiś wyższy segment jestem w stanie zrozumieć, ale zwykłe kompakty do miasta to tak średnio.