Wpis z mikrobloga

W piątek widzę się z różowympaskiem, z którym piszę od prawie dwóch tygodni. Po raz pierwszy rozmowa idzie aż tak dobrze. Różowa 4,5-5/10(mogłoby być lepiej, ale nie ma tragedii - ja się nawet z tego faktu cieszę, bo dzięki temu wymagań nie będzie miała #!$%@? w kosmos). Problem polega na tym, że nie wiem co robić, żeby nie wyjść na spierdoxa i kompletnie nie wiem co robić, żeby przenieść relację na wyższy poziom...
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #przemyslenia #rozowepaski #tinder #seks #zwiazki #podrywajzwykopem
G.....r - W piątek widzę się z różowympaskiem, z którym piszę od prawie dwóch tygodni...

źródło: comment_uwxcPBfdPNgDSYA1h3Gm4s29OEfbYLXn.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@GreatMajster: Żadnych kwiatków. Ale fakt - sobą bądź. Ubierz normalnie, w casual, bez żadnych pogniecionych koszul czy komunijnych lakierków. Zabierz w miarę neutralne miejsce - żadnych restauracji, kin (najlepiej spacer jeśli pogoda dopisze). Nie przechwalaj, nie próbuj imponować na siłę, nie śmiej głośniej niż ona i co jakiś czas staraj się ją rozbawić. Poza tym wyprostuj wykopowego garba i mów pewnym głosem nigdy nie uciekając przed patrzeniem jej w oczy. No
  • Odpowiedz
@GreatMajster:

Nie sluchaj ich, nie kupuj zadnych kwiatow, badz po prostu osoba i staraj sie z nia rozmawiac, by ona o sobie duzo mowila, ale nie rob tego w formie wywiadu. I bedzie dobrze. :)
  • Odpowiedz
@GreatMajster: Jak dopiero zobaczysz ją pierwszy raz, to lepiej nie zakładaj 5/10 po samych zdjęciach, kobiety mają tendencję to publikowania tylko naprawdę korzystnych fotek... a poza tym facet może dość łatwo okazać zainteresowanie kobiecie, jakieś czułe gesty, "przypadkowe" dotknięcia, przytulanie ( ͡º ͜ʖ͡º)bez spiny i powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º), ona pewnie też się stresuje
  • Odpowiedz