Wpis z mikrobloga

@paprocyniok: Według mnie wynika to z dwóch głównych powodów.
1) Ludzie to kretyni i nie potrafią sobie wyrobić własnego zdania na wiele prostszych tematów niż kwestie polityczne. Łatwo ulegają manipulacji. Jeśli spotykamy się z czymś / kimś często to automatycznie zaczynamy uważać to za lepsze. Sporo osób, zwłaszcza w wieku 50+ wie tyle, ile zobzczy w tv, a tam był głównie PiS i KE. Te komitety mogły też sobie pozwolić
  • Odpowiedz
Ludzie to kretyni


@Mirabelka102: Dziękuję za odpowiedź. Ten ten pogląd (wszyscy którzy nie głosowali na Korwina to kretyni) jest głównym powodem dla którego krul nigdy nie będzie miał znaczenia politycznego.
  • Odpowiedz
@paprocyniok: > Ten ten pogląd (wszyscy którzy nie głosowali na Korwina to kretyni) jest głównym powodem dla którego krul nigdy nie będzie miał znaczenia politycznego.

Nie wyjaśniałam tego w poprzednim poście, ale chodziło mi o to, że generalnie ludzie to kretyni, nie miałam na mysli żadnej konkretnej grupy, w tym żadnej konkretnej grupy wyborców.
  • Odpowiedz
Poza tym reszta społeczeństwa nie zmądrzała przez 5 lat


@Pimenista: I z powodu takich właśnie poglądów Korwin nigdy nie wygra.
BTW: najśmieszniejsze jest, że politycznym analfabetom wydaje się, że mają w tej kwestii rację, a historia niczego ich nie uczy. Korwin jak był 30 lat temu w opozycji, tak jest:)
  • Odpowiedz
A ja napisałam "Ludzie to kretyni".


@Mirabelka102: w sumie na jedno wychodzi - jeśli się w ogóle uważa że wszyscy ludzie to kretyni. A jeśli chciałaś napisać, że "niektórzy ludzie to kretyni" to znaczy, że twoja wypowiedź jest bezwartościowa.
  • Odpowiedz
I nie że nie głosowali na Korwina tylko że dlaczego głosowali na tych, na których głosowali


@Pimenista: Acha, czyli gdyby w ogóle nie zagłosowali to nie byliby wg ciebie głupi:))))))
a tak w ogóle to dziś wtorek:)
  • Odpowiedz
Wyborcy d*py nie ruszyli na wybory. Poza tym reszta społeczeństwa nie zmądrzała przez 5 lat i nie umarła też.


@Pimenista: A powiedz mi "miszczu" jak to jest, że Korwin zawsze najlepszy wynik notuje wśród młodych głosujących, a gdy wyrastają z pryszczy to przestają na niego głosować? Ludzie się poznają na jego miernocie, czy może w wieku 30 lat wszyscy tracą rozum?:)
  • Odpowiedz
@paprocyniok: To jest tak samo jak z poglądem dziecka na świat i życie. To dziecko zazwyczaj nie jest skażone cwaniactwem i innymi januszowymi cechami. Dopiero gdy podrośnie to pod wpływem otoczenia staje się takie jakie się staje. A kto tak powiedział że przestają ? A co do pierwszego pytania, wynika ono z twojego wrzucania mi słów których nie zamierzałem powiedzieć. Uważam że ludzie, którzy głosują na polityka argumentując że dobrze
  • Odpowiedz