Wpis z mikrobloga

@Howea: przypomnę swój post ze wczoraj

wykop na co dzień:

WYKSZTAŁCENIE TO GÓWNO JA #!$%@? #!$%@? LICENCJAT Z ZARZĄDZANIA POLEM NAMIOTOWYM CO TO #!$%@? JEST????? JA PO PODSTAWÓWCE ZOSTAŁEM PROGRAMISTĄ I CZUJĘ SIĘ MĄDRZEJSZY I LEPSZY OD TAKIEGO CZŁOWIEKA

wykop po wyborach:

CO ZA DEBILE PATRZCIE!!!!! PLEBS PO PODSTAWÓWCE GŁOSOWAŁ NA PIS!!!!!!!!! MY ELITARNI Z LICENCJATEM, MAGISTERKĄ I DOKTORATEM GŁOSOWALIŚMY INACZEJ, MY JESTEŚMY MĄDRZEJSI, TO OCZYWISTE


wykop.pl - codziennie nowe testy
@Howea: źródło OKO.press, przecież to firma która należy pod TVN.
Po drugie, dlaczego Twoje wykresy mają końcówkę ".png"? Ups... chyba zapomniałeś zapisać w innym formacie jak tworzyłeś je w paincie w celach propagandowych.
@DorodnyTucznik Mów za siebie, moi dziadkowie (pradziadkowie z jednej strony zresztą też) studia pokończyli.
I nie robi ich to jakąś wyjątkową elitą, no ale na pewno mózgu mają więcej niż kmioty głosujące na 500+ (z wykształceniem czy bez).
@Howea: jako osoba z wyższym wykształceniem nawet nie chce ci się zobaczyć jak działa ordynacja wyborcza i kto wchodzi przy prawdopodobnym wyniku 7%. Głosowanie to szuka wyboru mniejszego zła, na pewno ta sztuczna wojenka POPIS co 4 lata to nie jest lipa, dla nich liczy się koryto. Dobry rząd-zła opozycja i zmiana . Zresztą o czym my mówimy jeśli o Polsce decydują w większości ludzie po 50.
Chyba nie powiesz, że na Konfederację, bo ja Ci powiem jako osoba z wyższym wykształceniem, że nigdy nie zagłosowałabym na partię, w której są tacy ludzie jak Braun czy Godek.


@Howea: Jako osoba z wyższym wykształceniem, wypadałoby ogarniać, czym się różni partia polityczna od komitetu wyborczego. No ale właśnie takie "elity" o wyższym wykształceniu mamy.